MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Radosnej Wielkanocy!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 4 kwietnia 2010, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 6 kwietnia 2010, 7:52
Autor: Redakcja Jelonki.com
Sztukateria przedstawiająca Chrystusa Zmartwychwstałego na suficie epitafium proboszczów jeleniogórskich przy kościele św. Erazma i Pankracego.
Fot. Gabi/tejo
Życzymy Wam, drodzy Czytelnicy, udanych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Serdecznie dziękujemy tym samym za liczne życzenia, które nam przysłaliście. Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

Czytaj również

Spór o edukację seksualną

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Chcą odwołania przewodniczącej

Komentarze (11) Dodaj komentarz

rymcycymcy 4-04-2010 1:11
Żeby Wam jaj nie brakło, a i tematów fajnych do "pisanek" przez kolejny rok ! Zdrowych, spokojnych ...i mokrego ;) ...dla naszej fajnej redakcji jelonkowej, czytelników i komentatorów ;)
~Trzy grosze... 4-04-2010 1:34
...zesopolowi redakcji "Jelonka" i wszystkim jej symatykom, pogodnych i radosnych Swiat Wielkanocnych, zycza Trzy Grosze...
bryŻid bardot 4-04-2010 15:01
Jajo Oczywiście wielkanocne. Przed paru laty było takie jajo. Pewien społeczny kurator sądowy zaprosił jednego polityka na świąteczne jajo. Zaprosił, ale nie do domu lecz na zieloną trawkę. Kupił gorzałę, piwa i jajka. Kiełbasę też. Usiedli w parku na ławeczce i świętowali. Osłupiałemu politykowi nagle ukazał się przed oczami inny „przyjaciel” cykający zdjęcia z ukrycia. Pobił kuratora i uciekł. Daleko nie uciekł, bo chciało mu się jeszcze pić ze złości. Pił więc dalej do upadłego. Dosłownie i w przenośni. Sąd krył później kuratora. Za parę dni „dysydent” dowiedział się z gazet, że nieprzyzwoicie się zachowywał po służbie. Oczywiście taką reklamę zawdzięczał koledże kuratorowi i „przyjacielowi” od fotografii. A także usłużnym, żałosnym paparazzim. Później sam Antoni Macierewicz rękoma posła Antoniego Stryjewskiego dopytywał o haki na polityka. Inny „przyjaciel” „narodowiec” z LPR wysłał gdzie trzeba kwity na niechcianego patriotę. W podzięce pewnie za otrzymaną od niego funkcję ławnika. I prace w komisjach. Kurator już dwa lata jak nie żyje. Zmarł w Nowy Rok zaraz po Bożym Narodzeniu. A w Wigilię jeszcze żalił się judasz, temu którego wydał, że zona go zdradziła i wykolegowała z chałupy na Czarnem. Polityk pożegnał go jak dobrego łotra. Świętego Dyzmasa. „Przyjaciel” natomiast załapał się do pudła wkrótce za przestępstwo, a drugi „przyjaciel' nadal jest konfidentem. I dalej żebrakiem. Paparazzi spuścili dziś już z tonu. Były polityk pije teraz Warsteiner, Jägermeister, jeździ nowym Nissanem Note i je łososie...
~~~gwiazdeczka 4-04-2010 15:45
Z okazji świąt Wielkanocnych, życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia, i uniosły serca ponad przemijanie.
~jo 4-04-2010 16:27
Radosnego alleluja ! Redakcji i Czytelnikom "Jelonki".
~ERYK 4-04-2010 20:26
Droga Jelonko - zapewne byly by to Świeta radosne - gdyby nie ulomna wladza odpowiedzialna za stan czystości i estetyki miasta - jaki zostawila mieszkancom na swieta , dzisiaj bylem z goścmi zagranicznymi na spacerze swiatecznym w Cieplicach- myslalem że zapadne sie pod ziemię , na cmantarzu , parku zdrojowym .Miasto , stan czystości - okropny -brak okreslenia na brud , smieci , wyglad ulic itd. Tak jest równiez w Jeleniej Gorze. Na cmentarzu w Cieplicach zawalone smieciami smietniki i kontenery łącznie z drogami komunikacyjnymi nie wyworzone od dawna. - góry smieci ! okropieństwo śmieci wzdłuż rzeki Kamiennej ,zbocza zasyfione wszystkim ,oponami , stelarzami metalowymi setkami foli Itd. , rynek to symbol jakiegos eqwadoru z niewiadomej planety nie da sie opisać , to wszystko jest 300 metrow od uzdrowiska Cieplice ! - ktore posiada oswinione farbami do trzech metrow w wysokości kazdego budynku , przy kazdym podmuchu wiatru unosi sie tuman kurzu bijacy w oczy z niepozamiatanych ulic i sciezek , park przyklad niechlujstwa i brudu sterty liści z ubieglego roku zatkane kratki sciekowe , przed muszla nie sprzątniety plac z piachem gdzie wala kupy pieski roznych klaibrow, Lampy ,klosze nie myte od lat brudne od grubości kurzu i opadow,zaciekow - i tak dalej mozna pisać w nieskończinośc spacerując w mieście turystycznym - czy tak ma wygladać obraz Polaka świetujacego ? przysłowiowego brudasa europejskiego ? Dlaczego ja musze sie wstydzic za ten stan rzczy i nieodpowiedzialnych ludzi za stan miasta , brak dyscypliny , indolencje w utrzymaniu porzadku ,organizacji pracy - Co robi wraszcie ten Papaj i Obrebalski i cale swity tych nieudacznikow radnych posiadajacych ślepotę na wygląd miasta - czy oni pochodza z takich srodowisk , ze nie widzą tego co jest w mieście i spokojnie śpią ! To jest juz skandal - prosze przeslac ta informacje dla tych ludzi , bo sie za nich wstydze na odległość . Niedy sie nie pogodze z nieróbstwem , brudem i niechlujstwem zapuszczonym mieście i obskórnym !!! Niechluje radni , prezydenci wara od miasta !! i do ukarania. przynosicie Wstyd ! Nieudaczniki, za taki stan miasta - czy nie wiecie co to czystośc ? Do Goerlitz - na nauki ! marsz !
*piipi* 4-04-2010 20:27
..życzę Wam na *jutro ..DUZO wody ! ..*to dla zdrowia i urody !! ~PA.*piipi
~Wyborca 4-04-2010 22:13
Brawo Eryk. Syf, syf i jeszcze raz syf wszędzie. Polecam park na rogu Wolności i Lipowej. Skarpa od strony zachodniej - tysiące butelek po tanich alkoholach pitych przez żuli notorycznie okupujących ławki w tym parku - niesprzątane chyba od wojny. Wszędzie obrzydliwy brud i syf. Pogonić Obrębalskiego, zastępców i wszystkich radnych w najbliższych wyborach.
~tekla 5-04-2010 14:50
Niewatpliwie stan czystości miasta urąga wszelkim zasadom współżycia spolecznego - pozostawiajac taki brud mieszkańcom na swieta we wszystkich prawie miejscach miasta, jest to nie dośc że nieprzyzwoitością , ale chamstwem - przeciez za porzadek i utrzymanie czystości ulic , parkow ,budynkow , podwórek biora cale sztaby ludzi pobory z kasy miasta a oni zdzieraja z koleji w formie podatków od mieszkańcow - i co ! oszukują , robią sobie kpiny z mieszkańcow i kompromituja miasto wsród turystow powszechnym brudem - jest to dowod indolencji , braku dyscypliny rzadzących , ktorych nie ma w naszym mieście - jakie kary nalezy zastosować dla winnych za ten stan rzeczy i niedbalstwo - na to nie ma żadnego wytlumaczenia . Ś wieta i ich urok został ztłamszony przez brudne , zaśmiecone ,zakupiale przez psy miasto i akceptowane przez wladze . Może redakcja zapyta mości prezydenta akademika Obrebalskiego jakie wnioski i konsekwencje bedą wyciagniete do sztabow ludzi odpowiedzialnych za czystości estetyke miasta. Dlaczego przed świetami prezydent nie dokonał obchodu miasta i ulic przygladajac sie pod katem czystości - czy on prezydent potrafi chociaż w drobnej mierze zarzadzac miastem i wyciagać wnioski ,egzekwować od podleglych służb ich obowiazki ? Chyba w historii miasta wiekszego fajtłapy i jego zastepców - dotychczas nie było .skutki mamy widoczne w mieście.
teessi 5-04-2010 18:12
Wszystkiego najlepszego Redakcji Jelonki.com oraz Czytelnikom i Komentatorom.
~były jg 5-04-2010 19:05
Dzięki i za te życzenia, Czerwona Kotlino!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Jesienne remontowanie – jakich fachowców potrzebujemy?

Co z przebudową stadionu przy Lubańskiej?  

Wyniki głosowania w jeleniogórskim BO  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
742
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%