MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Radni wizytują budowę stadionu

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 18 kwietnia 2013, 14:29
Autor: karkonoszeplay
W środę dwie Komisje jeleniogórskiej Rady Miejskiej w ramach wyjazdowych posiedzeń wizytowały budowę Stadionu Miejskiego przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowe nabytki janowickich strażaków

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Od niedzieli z nowymi przystankami

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~j/g 18-04-2013 21:24
Według Miłosza Sajnoga, wiceprezydenta miasta, Jelenia Góra dzięki zaangażowaniu w organizację mistrzostw odniesie kilka korzyści. - Katalog UEFA jest mapą dla piłkarskiej Europy. Pokazuje, że warto w wymienione w nim miejsca przyjeżdżać na zgrupowania i treningi. Wchodzimy do ekskluzywnego klubu miast, które przeszły weryfikację - tłumaczy Sajnog. Spodziewa się też przyjazdu tysięcy turystów i działaczy sportowych, którzy zamieszkają w hotelach w Kotlinie Jeleniogórskiej.
~j/g 18-04-2013 21:28
By spełnić te warunki, stadion musi przejść gruntowny remont. Miasto przygotowało aż trzy jego koncepcje. Najdroższa opiewa na ponad 23 mln zł, najtańsza ma kosztować ok. 4-5 mln zł. - Wszystkie zakładają trzy działania, które są niezbędnym minimum. To zbudowanie nowej płyty boiska, z jej odwodnieniem i systemem nawadniania, likwidacja trybun ziemnych i budowa nowych oraz remont dróg wewnętrznych i ogrodzenia stadionu - mówi MIŁOSZ SAJNOG. W najdroższym wariancie założono m.in. oświetlenie całego terenu i budowę dodatkowej sztucznej murawy obok ogrzewanej przez specjalną kotłownię płyty głównej.
~wyborca 19-04-2013 9:27
No nie mogę!!! Czyżbym widział tam wszechwiedzącego radnego partii rządzącej Pana Kroczaka? Człowieka, który jest radnym wszystkich możliwych komisji, duma Pana Roberta Prystroma (jako jedyny wychowanek WM dostał się do rady i od razu, jak to w standardzie WM bywa wypiął się na swojego nestora). No trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu:). Nabytek PO zaiste "wzbogacający" walory intelektualne tej partii.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ekumenicznie i świątecznie

W szkole o używkach

Mieszkańcom Trzcińska zostaje pociąg?

Cleo i Pectus zaczarowali scenę!  

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
977
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%