MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Radio Zet przyciągnęło tłumy

Wiadomości: REGION
Niedziela, 9 sierpnia 2009, 18:29
Aktualizacja: 18:31
Autor: Ola
Fot. Ola
Wczoraj na stadionie miejskim w Karpaczu mieszkańcy naszego regionu oraz rzesze turystów bawili się na imprezie zorganizowanej przez Radio Zet i Tygodnik Gala. Rozrywka dla wszystkich bez względu na wiek, konkursy sponsorów, humor i dobra muzyka – tak można podsumować ten dzień pod Śnieżką.

Lato Przebojów Radia Zet i Tygodnika Gala, grające w każdy letni weekend w różnych miastach Polski, tym razem zawitało w Karpaczu i zapewniło rozrywkę przyjezdnym i miejscowym w każdym wieku, którzy zebrali się wczoraj na stadionie miejskim. Około godz. 15 prowadzący imprezę dziennikarze „Zetki”, przywitali wszystkich, prezentując program i zaprosili do korzystania z „miasteczka” pełnego atrakcji.

Na całym stadionie rozstawiono namioty sponsorów, w których bez przerwy odbywały się konkursy dla „małych” i „dużych”. Co ciekawe, animatorzy nie musieli specjalnie namawiać zebranych do udziału w konkurencjach. Od początku, kolejki ustawiały się pod namiotami, by zagrać w „koło fortuny”, odegrać scenkę aktorską, wykazać się wiedzą o Karkonoskim Parku Narodowym, itp.

Przyciągały atrakcyjne nagrody. Na przykład chętni mogli wziąć udział w castingu organizowanym przez jedną z telewizji cyfrowych, w którym najlepszy ma szansę zagrać w najnowszej ogólnopolskiej reklamie platformy. Może jeszcze nie wiemy, że zwycięzcę tej nagrody widzieliśmy już wczoraj w Karpaczu…

Podczas imprezy, w ramach akcji promocyjnej jednego ze sponsorów, wydawano też darmowe posiłki. Każdy, kto miał cierpliwość i „wystał swoje” w kolejce, może pochwalić się, że tym razem do stołu podał mu znany polski mistrz kulinarny, Robert Sowa.

Warto też wspomnieć o akcji edukacyjnej Karkonoskiego Parku Narodowego, którego reprezentacja pojawiła się na stadionie w sobotnie popołudnie. KPN przygotował kilka stanowisk z zagadkami dotyczącymi naszych gór. Przed przystąpieniem do zabawy, każdy otrzymywał „kartę wędrowca”, na której naklejano dowody zaliczenia łamigłówek.

Trzeba przyznać, że nie wszystkie były łatwe, zwłaszcza dla kogoś, kto nie jest mieszkańcem naszego regionu. Jednak strażnicy karkonoscy, pełniący role animatorów, pomagali strudzonym „wędrowcom”, na których czekały praktyczne upominki. Ponadto dzieci mogły wziąć udział w plenerze malarskim, którego tematem były Karkonosze.

Im bliżej wieczora, tym więcej osób przybywało na stadion. Przed godz. 17 atmosferę rozgrzała swoim występem Formacja Chatelet. Przed koncertem Eweliny Flinty, marzący o karierze muzycznej jak sama piosenkarka, zaprezentowali się w konkursie karaoke. Oprócz wesołków, którzy zazwyczaj zaskarbiają sobie sympatię publiczności, stawiając głównie na przeboje łatwe, lekkie i przyjemne typu „Moja mała blondyneczko”, młodziutka kolonistka poważnie ujęła swoim talentem zebraną na stadionie widownię.

Występów gwiazd wieczoru, Eweliny Flinty i Lady Pank, nie trzeba już komentować. Młoda piosenkarka i weterani polskiej sceny wiedzieli, jak zapewnić gorącą atmosferę podczas swoich występów. Wczoraj pod Śnieżką, zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Na jubileusz "Polany"

Spotkanie z karkonoskimi historiami w tle

Komentarze (12) Dodaj komentarz

daria30119 9-08-2009 19:01
Zaczynam żałować,że nie mieszkam w Karpaczu albo koło..... W mej rodzimej "turystycznej"ha ha ha miejscowości turyści będą tylko tacy,którzy są spragnieni snu.........24 na h.
~lesnyludek 9-08-2009 19:10
A Doda była?
~ 9-08-2009 21:04
Szkoda ze mnie nie bylo
~czester 9-08-2009 21:33
było SUPER!!! - więcej takich IMPREZ!!!
~dyfuzor 9-08-2009 21:35
I choć to impreza masowa, i nowa ustawa już obowiązuje to sprzedawano piwo. Niby na koronie która jakoś w tym dniu nie należała do terenu imprezy. Tłumaczenie zajefajne. Fajna sprawa dla prokuratora.
~do dyfuzor 9-08-2009 22:40
w d*pe z tymi twoimi ustawami i prokuratorem! Żeby piwa nie można było się napić na imprezie, bo taka menda społeczna zaraz polezie gdzie trzeba i płakać będzie... ty powinieneś grac na festynach gdzie do wygrania są gałąź i stryczek haha.. ot co!
~Wolin 9-08-2009 23:09
Lady Pank zagrało rewelacyjnie. Podczas kawałka "Zawsze tam gdzie Ty" przechodziły ciarki:) Super koncert:) Zastrzeżenia mam do nagłośnienia. Mogło być lepiej:) Ciężko w Karpaczu jest gdziekolwiek zaparkować a powrót jedyną drogą jaka istnieje w stronę Jeleniej Góry jest horrorem po takich imprezach. Już sobie wyobrażam co będzie się działo jak otwarty zostanie moloch hotelowy Pana Gołębiewskiego. Wstyd aby do takiego kurortu prowadziła taka podziurawiona droga. Czy uruchomienie kolei nie rozwiązałoby chociaż częściowo problemu zakorkowanego Karpacza? Nie podoba mi się ta nowa ustawa o imprezach masowych. Ciekawe który to wymyślił:) Co komu przeszkadza, że ludzie piją sobie piwko. Na szczęście Polak potrafi i wykombinowali, że korona stadionu nie jest już terenem imprezy.
~gosc niedzielny 10-08-2009 9:23
do ~Wolin transport kolejowy ani autobusowy nie zmieni Karpacza i nie rozładuje korków ani nie zwiększy ilości miejsc do parkowania w mieście. Zmniejszyć tłok mógłby jedynie przemyślany transport miejski, wszystko jedno czy byłby to kolejka gondolowa, czy kolej zębata po terenie Karpacza. Transport ten powinien być adresowany do tych, którzy już znaleźli się w Karpaczu i chcą przemies...ć się pomiędzy Karpaczem dolnym, a Bierutowicami...
~........ 10-08-2009 13:15
Haha a skad Ty sie urwales z tymi Bierutowicami...?hahaha
~max 10-08-2009 21:43
a na zdjęciu 7 nogi miała niezłe..................
teessi 14-08-2009 5:06
do max: i obstawę ze zwisającym kluczykiem ;-)
~ 18-08-2009 11:17
a na 49 zdjęciu są jeszcze lepsze dziewczyny i to dwie rozdające gadżety.popatrzcie sobie na nie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nietypowy finał Ligi Rocka

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Doczekają się ronda

XVII Muzyczny Ogród Liczyrzepy zakończony

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
666
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%