MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 lipca 2014, 7:43
Aktualizacja: 8:22
Autor: Org
Z bezpłatnych usług punktu mogą korzystać mieszkańcy powiatów: jeleniogórskiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, kamiennogórskiego oraz miasta na prawach powiatu Jelenia Góra. Placówka działa na Placu Ratuszowym, jest czynna w poniedziałki w godzinach 8.00–18.00, w pozostałe dni robocze w godzinach 8.00–16.00.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w ramach prowadzonej działalności: udziela ogólnych informacji o Funduszach Europejskich oraz o możliwościach uzyskania pomocy z odpowiedniego programu Narodowej Strategii Spójności, Umowy Partnerstwa, a także – jako informacje uzupełniające - z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz Europejskiego Funduszu Rolnego Rozwoju Obszarów Wiejskich. A także informuje o realizowanych projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich, przeprowadza konsultacje na etapie przygotowywania wniosków/projektów oraz na etapie realizacji projektów, w tym udziela wstępnej pomocy w rozliczaniu projektów.

Porady i informacje udzielane są w formie indywidualnych, bezpośrednich konsultacji oraz poprzez rozmowę telefoniczną, pocztę tradycyjną i elektroniczną.

PIFE w Jeleniej Górze planuje zorganizować spotkania informacyjne m.in. na temat instrumentów zwrotnych dostępnych na Dolnym Śląsku i dotacji unijnych dla MŚP w perspektywie finansowej 2014-2020.

Ponadto we współpracy z lokalnymi samorządami, przewiduje organizację na terenie podregionu jeleniogórskiego Mobilnych Punktów Informacyjnych, które będą miały formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich.

Szczegółowe informacje zostaną zamieszczone na stronie www.fundusze.dolnyslask.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze mieści się na Pl. Ratuszowym 32/32a, tel. 75 764 94 66, 75 75 24 942, fax: 75 75 24 940. E-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Czy uda się zniszczyć toksyczną roślinę?

Maseczki dla szpitala

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 15-07-2014 11:10
DOLNOŚLĄZAK. Domyślam się, że punkty informacyjne oraz fundusze to inicjatywa rządowa, adresowana - głównie - do prowincjonalnych "daleko od szosy". Powołanie i utrzymanie punktów informacyjnych wiąże się z pewnymi kosztami, finansowanymi z nie wirtualnej kasy. Czyżby Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego /finansowanej z budżetu samorządu terytorialnego/ rząd- samorząd stworzył konkurencję? Czy urzędnicy - przy okazji funduszy europejskich - stworzyli kolejny biurokratyczny nowotwór, finansowany - między innymi - z podatków robotników najemnych sklepów wielkopowierzchniowych?
~ 15-07-2014 11:39
Cd. z 11:10. Jeleniogórzanom /i nie tylko/ znane są tzw. agencje rozwoju i ich rewelacyjne osiągnięcia na rzecz rozkwitu regionów. Natomiast mało znany jest twór urzędniczy /???/, który mieści się w Jel.Górze przy Placu Ratuszowym 32/32a. "Polska to bardzo bogaty kraj". DOLNOŚLĄZAK
~Bezdomny 15-07-2014 19:13
Nie na placu,tylko przy placu.Dobrze by było podać jeszcze numer.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szansa na remont "zameczku"

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Magistrat do remontu

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
468
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%