Czytających: 9669

Jelenia Góra: Puchar JLNBA dla Spark Team

Niedziela, 11 marca 2018, 20:54
Aktualizacja: 20:57
Za nami kolejna edycja Jeleniogórskiej Ligi Najlepszego Basketu Amatorskiego, który organizowany jest w sali Szkoły Podstawowej Nr 10. W niedzielę (11.03) odbyły się pojedynki finałowe o poszczególne miejsca w klasyfikacji końcowej, a najlepszą ekipą sezonu 2017/2018 okazał się Spark Team.

W meczu o 7. miejsce Znicz Team pokonał Age of Aquarius 61:42, następnie walka o 5. miejsce zakończyła się wygraną zespołu Są Gorsi, którzy pokonali Dzikie Knury 45:39.

Przed najważniejszą częścią finałów, rozegrano konkurs rzutów za 3 punkty, a następnie pojedynek o miejsce na najniższym stopniu podium. Konfrontacja Aresztu Śledczego Amator z Tarantino zakończyła się zwycięstwem pierwszej z wymienionych ekip w stosunku 55:43. Najwięcej emocji było w wielkim finale, gdzie Spark Team zmierzył się z Axyo.pl. Po zaciętym meczu pełnym waki, zwyciężył zespół Spark Team 43:35, a MVP finału wybrano koszykarza Axyo.pl Kamila Tokarewicza.