Puchar dla SMC

Wiadomości: Świat
Czwartek, 12 lipca 2007, 0:00
Sukces siatkarzy amatorów z Cieplic

Zespół siatkarski Stowarzyszenie “Miłośnicy Cieplic” w składzie: Paula Cieślak , Urszula Wiewióra, Grzegorz Błaszczyk ( kapitan), Waldemar Han, Jacek Bojarski oraz Michał Łysik zwyciężył w międzynarodowym turnieju o Puchar Naczelnika Miasta Harrachov w Czechach. W drodze do wygranej ciepliczanie pokonali zespoły z Niemiec, Czech oraz Polski.
Drugi zespół SMC mimo porażki z zespołem SMC-I oraz Harrachva zajął w turnieju II miejsce.

SMC udanie wypadł także w silnie obsadzonym III Memoriale im. Jana Frąckowiaka w Bolkowie. Amatorska drużyna zajęła w rywalizacji drugie miejsce przegrywając w finale z II zespołem Bolkowa 1 : 3.

Miłośników siatkówki informujemy że 4 sierpnia ( początek godz 11,00) w Zajeździe u Wojciecha w Podgórzynie ( na trasie Podgórzyn – Sobieszów) odbędzie się turniej w piłce siatkowej – plażowej o puchar Prezesa TKKF “ORLE”. Zapraszamy zespoły 4 osobowe. Szczegółowe zaproszenie zostanie podane w późniejszym terminie.