Zalogowanych: 2

Jelenia Góra: Pub Gol w drodze po awans

Wtorek, 10 kwietnia 2018, 6:27
Aktualizacja: Czwartek, 10 maja 2018, 7:48
W spotkaniu 16. kolejki przeciwko Pogoni II Dobków lider grupy 1 klasy B musiał mocno się napracować, aby wywalczyć komplet punktów. Do końcowego gwizdka nie było pewne, czy ekipie Lecha Walczaka uda się dowieźć zwycięstwo.

Początek meczu zaskoczył jeleniogórzan, bowiem już w 8. minucie Marcin Gajek pokonał bramkarza Pub Gola. Z biegiem czasu gospodarze zaznaczali swoją przewagę, a między 28. a 35. minutą trzykrotnie zadali cios przyjezdnym. Gole zdobywali kolejno: Bałkun, Dziedzic i Wolniewicz i do przerwy było 3:1.

Po zmianie stron długo żadna z ekip nie potrafiła pokonać golkipera rywali, dopiero w 75. minucie Marcin Marzec dał nadzieję Pogoni strzelając na 3:2. Chwilę później (80') Wolniewicz podwyższył na 4:2, ale to nie pdołamało gości i w 86. minucie Marzec ponownie pokonał bramkarza Pub Gola. Jak się okazało, więcej goli nie padło i Pub Gol zwyciężył 4:3.

Pub Gol Jelenia Góra – Pogoń II Dobków 4:3 (3:1)