MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pub "GOL" Team na Beach Soccer PP w Kołobrzegu

Wiadomości: Polska
Piątek, 6 sierpnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 12:28
Autor: PK
Fot. PK
W połowie lipca, w Kołobrzegu odbyły się II Eliminacje Pucharu Polski w Plażowej Piłce Nożnej. Po raz pierwszy w tej imprezie wzięła udział ekipa z Jeleniej Góry, a konkretnie Pub „GOL” Team.

Jeleniogórzanie pojawili się w nadmorskim kurorcie w następującym składzie: Robert Pisarz, Piotr Osiński, Arkadiusz Gawlik, Marek Dąbrowski, Marek Hersberg, Łukasz Bizoń, Leszek Walczak, Andrzej Buklarewicz, Dariusz Genca, Sebastian Boszczyk, Tomasz Kocioła i Marcin Halarambidis. Skład był mocny, mocne też było postanowienie uzyskania dobrego wyniku na tej imprezie !

W grupie Pub „GOL” trafił na rywali z Kazimierza, Kołobrzegu i Sosnowca. Plon rozgrywek grupowych to trzy zwycięstwa ! Najbardziej zacięty był pojedynek z ekipą Kazimierza do pokonania której nie wystarczył regulaminowy czas gry i swoją wyższość „GOL” musiał udowodnić w serii rzutów karnych. Ćwierćfinał to kolejny dreszczowiec zakończony karnymi. I tym razem udało się lepiej od przeciwnika wykonać ten element sztuki piłkarskiej ! Poznań został pokonany ! Półfinałowy pojedynek z ekipą Szczecina był chyba najbardziej emocjonującym meczem turnieju. Pub „GOL” w znakomitym stylu rozpoczął to spotkanie i szybko objął prowadzenie 3-0 ! W tym momencie wydawało się że finał jest już na wyciągnięcie ręki … Niestety, szczecińscy piłkarze pozbierali się i po zaciętej walce pokonali jeleniogórzan 6-5. Szkoda, zważywszy na okoliczności meczu pozostał spory niedosyt. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że był to dopiero drugi start „GOL” teamu na plażowej imprezie to wynik musi budzić uznanie. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku ekipa z Jeleniej Góry ponownie będzie obecna na boiskach Beach Soccera i tak jak w tym roku wstydu nam nie przyniesie.

WYNIKI

ROZGRYWKI GRUPOWE
Pub „GOL” 6-6 Kazimierz (k.8-7)
Pub „GOL” 5-3 Kołobrzeg
Pub „GOL” 5-1 Sosnowiec

¼ FINAŁU

Pub „GOL” 6-6 Poznań (k.7-6)

½ FINAŁU

Pub„GOL” 5-6 Szczecin

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Finał projektu dla janowickich seniorów

Mikołajkowy bieg

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~to my 5-12-2004 1:05
było zajebiście

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumny jarmark adwentowy

Zmarł ks. Józef Stec

Zakończenie XLIX Rajdu na Raty 2019

To grozi tragedią  

Nastrojowo w „Muflonie”

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%