MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pub "GOL" Team na Beach Soccer PP w Kołobrzegu

Wiadomości: Polska
Piątek, 6 sierpnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 12:28
Autor: PK
Fot. PK
W połowie lipca, w Kołobrzegu odbyły się II Eliminacje Pucharu Polski w Plażowej Piłce Nożnej. Po raz pierwszy w tej imprezie wzięła udział ekipa z Jeleniej Góry, a konkretnie Pub „GOL” Team.

Jeleniogórzanie pojawili się w nadmorskim kurorcie w następującym składzie: Robert Pisarz, Piotr Osiński, Arkadiusz Gawlik, Marek Dąbrowski, Marek Hersberg, Łukasz Bizoń, Leszek Walczak, Andrzej Buklarewicz, Dariusz Genca, Sebastian Boszczyk, Tomasz Kocioła i Marcin Halarambidis. Skład był mocny, mocne też było postanowienie uzyskania dobrego wyniku na tej imprezie !

W grupie Pub „GOL” trafił na rywali z Kazimierza, Kołobrzegu i Sosnowca. Plon rozgrywek grupowych to trzy zwycięstwa ! Najbardziej zacięty był pojedynek z ekipą Kazimierza do pokonania której nie wystarczył regulaminowy czas gry i swoją wyższość „GOL” musiał udowodnić w serii rzutów karnych. Ćwierćfinał to kolejny dreszczowiec zakończony karnymi. I tym razem udało się lepiej od przeciwnika wykonać ten element sztuki piłkarskiej ! Poznań został pokonany ! Półfinałowy pojedynek z ekipą Szczecina był chyba najbardziej emocjonującym meczem turnieju. Pub „GOL” w znakomitym stylu rozpoczął to spotkanie i szybko objął prowadzenie 3-0 ! W tym momencie wydawało się że finał jest już na wyciągnięcie ręki … Niestety, szczecińscy piłkarze pozbierali się i po zaciętej walce pokonali jeleniogórzan 6-5. Szkoda, zważywszy na okoliczności meczu pozostał spory niedosyt. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że był to dopiero drugi start „GOL” teamu na plażowej imprezie to wynik musi budzić uznanie. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku ekipa z Jeleniej Góry ponownie będzie obecna na boiskach Beach Soccera i tak jak w tym roku wstydu nam nie przyniesie.

WYNIKI

ROZGRYWKI GRUPOWE
Pub „GOL” 6-6 Kazimierz (k.8-7)
Pub „GOL” 5-3 Kołobrzeg
Pub „GOL” 5-1 Sosnowiec

¼ FINAŁU

Pub „GOL” 6-6 Poznań (k.7-6)

½ FINAŁU

Pub„GOL” 5-6 Szczecin

Ogłoszenia

Czytaj również

O świetlicy mogą pomarzyć?

Do parku narodowego z psami czy bez?

Zamknięty szlak przez Czeską Kładkę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~to my 5-12-2004 1:05
było zajebiście

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bulwar niemal gotowy

Świetne półkolonie

Co z tym SOR–em?

Czech pobił rekord  

Jednokierunkową na Śnieżkę  

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
883
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%