MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pub Gol reprezentował Jelenią Górę na MP w Ustce

Wiadomości: Ustka
Piątek, 17 lipca 2009, 20:10
Aktualizacja: 20:11
Autor: Radek
W dniach 15–19 lipca w Ustce odbywały się sygnowane przez PZPN Mistrzostwa Polski w Beach Soccera. Udział w nich bierze drużyna z Jeleniej Góry, a konkretnie Pub Gol.

Organizatorzy do gry w turnieju zaprosili 32 zespoły, z których po dwóch dniach eliminacji połowa awansuje do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w sobotę i niedzielę. Ostatecznie na starcie mistrzostw stanęło jedynie 24 zespoły, które zostały podzielone na 6 czterozespołowych grup eliminacyjnych.
Pub Gol znalazł się w grupie VI, w której rywalizował będzie z Baunsem Gdańsk, Pulsem Łęczyca i drużyną KS Piotrowscy.

W pierwszym swoim meczu eliminacyjnym rozegranym w środę 15 lipca podopieczni Lecha Walczaka zwyciężyli drużynę Bauns Gdańsk 5-3. Gole dla naszej drużyny zdobywali: J. Wyderkowski x2, S. Bącal x2 i G. Hornicki.

Niestety w drugim dniu Jeleniogórzanom już tak dobrze nie poszło. W pierwszym starciu zdecydowanie ulegli jednemu z faworytów do końcowego sukcesu – KP Piórkowscy 1-7, a w drugim po heroicznej walce musieli uznać wyższość Pulsu Łęczyca, który wygrał 8-7. W pierwszym pojedynku jedynego gola dla „naszych” zdobył Paweł Kiełtyka strzałem z rzutu karnego. Natomiast w spotkaniu z Pulsem na listę strzelców wpisywali się: P. Kiełtyka x2, J. Wyderkowski x2, A. Gawlik, G. Hornicki i S. Bącal.

Mimo dwóch porażek jeleniogórzanie skorzystali na niepełnej stawce drużyn i jako jedna z czterech najlepszych drużyn, które zajęły trzecie miejsce w grupie, awansowali do 1/8 finału, który odbędzie się 17.07.2009 o godz. 16:30. Przeciwnikiem Pub Gola w tym meczu będzie Hurtap Łęczyca, Mistrz Polski w Futsalu. Najlepiej o klasie tego rywala przekonuje fakt, iż w rozgrywkach grupowych bramkarz Hurtapu nie musiał jeszcze ani razu wyciągać piłki z sieci. Przegrany w tym pojedynku zakończy swój udział w imprezie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Barbórkowa feta

To grozi tragedią  

Było nastrojowo

Święta coraz bliżej

KKS ukarany przez DZPN!

Chcą powtórki wyborów!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
587
Tak
22%
Nie
69%
Nie wiem
9%