MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Przystanek Jelenia Góra

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 lipca 2011, 13:25
Aktualizacja: 13:26
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ostatni weekend lipca projekt „Plaża – Siatkówka Plażowa” zatrzyma się w Jeleniej Górze. Stowarzyszenie Anima Pro–Activ i BDB Impresariat Wydarzeń we współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze stworzy piątą odsłonę rekreacyjnego turnieju siatkówki plażowej.

Na basenie miejskim przy ulicy Sudeckiej 59 zostanie rozbite plażowe miasteczko i rozegrany profesjonalny turniej dla wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Do zawodów może zgłosić się każdy bez względu na umiejętności i wiek. Najważniejsza jest dobra zabawa. Oprócz tego do wygrania będą atrakcyjne nagrody od sponsorów projektu. Profesjonalny sprzęt od MDZ ERREA i HI-TEC Polska oraz porcja słodkości od firmy Delic-Pol – to wszystko czeka na najlepsze pary.

Trzy najlepsze zespoły z turnieju męskiego i turnieju kobiet awansują do wielkiego finału, który zostanie rozegrany na Mazurach w Wilkasach koło Giżycka.

Podczas projektu Plaża – Siatkówka Plażowa w Jeleniej Górze każdy będzie miał możliwość zakupienia oficjalnej koszulki oraz smyczy. Organizatorzy przewidują także wiele gier i zabaw oraz słodkie upominki dla dzieci.
Aby zgłosić się do turnieju wystarczy wypełnić formularz na stronie www.plazasiatkowka.pl Formularz znajduje się w zakładce Biuro Zawodów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bobry na Zabobrzu

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Powrót imprez rowerowych

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Krakowska w budowie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%