MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Przypominamy – „Swap Muflona” już jutro!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 kwietnia 2018, 11:09
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Przywitaj wiosnę z nowymi ciuchami! Jeśli masz w szafie coś czego nie nosisz, nie lubisz, nie potrzebujesz, a ciągle nadaje się do noszenia, przynieś do „Muflonu” w sobotę, 14 kwietnia w godz. 10.00–14.00. Wymień na co chcesz i ile chcesz. Akcja dotyczy również ubranek dla dzieci, dodatków, książek, płyt i gier planszowych.

„Swap Muflona” to pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu „Twoje+Moje=Nasze czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem”. Zasada jest prosta: przynosimy czyste, wyprasowane rzeczy, które już się nam znudziły i wymieniamy na inne, które wpadną nam w oko. Jeśli nie mamy nic na wymianę, to zawsze można dobić targu w inny sposób – np. odkupić wypatrzone rzeczy po symbolicznych cenach.

Podczas wiosennego wietrzenia szaf będzie okazja, aby zapoznać się bliżej z projektem i zasadami programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018. To również okazja, aby porozmawiać o swoich pomysłach na kulturę, oczekiwaniach, marzeniach oraz dowiedzieć się jak wziąć udział w konkursie na inicjatywę lokalną, aby te marzenia spełniać.

Dodatkowo w czasie trwania akcji działać będzie kącik animacyjny dla dzieci, a w nim: sadzenie wiosennych kwiatów, szycie pacynek i literek, malowanie buziek. Na wszystkich uczestników czekać będzie pyszna kawa i herbata, „kulturalna fotościanka” oraz pozytywna atmosfera. Wstęp bezpłatny. Wszelkich informacji na temat wydarzenia udziela sekretariat MDK „Muflon” pod nr telefonu 75 755 37 70.

Działanie dofinansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przystań w śmieciach

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Kolorowe wakacje w MDK

Mobilizacja przed II turą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

W KSON–ie dzieje się

Remont hali sportowej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2203
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%