MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Przyjmowane są zgłoszenia do dwóch konkursów

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 października 2017, 7:55
Aktualizacja: 22:23
Autor: Paweł Guszała
Fot. Paweł Guszała
Ruszyły dwa konkursy: „Wolontariusz roku” oraz „Jeleniogórzanin bez barier”. Do końca października każdy może zgłosić swojego kandydata do jednego z tych plebiscytów.

Zgłoszenia osób pełnoletnich można przesyłać mailowo (niepelnosprawni@jeleniagora.pl) lub osobiście w Wydziale Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta przy Placu Ratuszowym 58 w pokoju nr 1. Formularze są do ściągnięcia na stronie internetowej miasta: www.jeleniagora.pl. Ważne, aby każde zgłoszenie było potwierdzone przez osobę, która jest zgłaszana. Bez tego zgłoszenia będą odrzucane.

Kandydatów zgłaszać można do 31 października. Po tym terminie zbierze się komisja, w skład której wejdą członkowie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych oraz przedstawiciele władz miasta. To ona dokona ostatecznego wyboru. Ogłoszenie wyników i wręczenie honorowych tytułów odbędzie się podczas uroczystości z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w grudniu.

- Plebiscyty mają za zadanie pokazać, że w Jeleniej Górze są osoby, które potrafią poświęcać się dla drugiego człowieka. Nie patrząc przy tym na własne korzyści. Wiemy, że takich osób w naszym mieście jest sporo, chcemy się nimi pochwalić. Czekamy na zgłoszenia od osób fizycznych jak i organizacji pozarządowych – mówi Andrzej Marchowski, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych UM.

Ogłoszenia

Czytaj również

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Przetarg na kolejną stację

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~asd 24-10-2017 17:02
Stasiu :)
~ 24-10-2017 22:08
Prawdziwy wolontariusz nie oczekuje poklasków, ani żadnych profitów, a już na pewno nie jest rzeczą, żeby się nią chwalić tym bardziej, że ma go oceniać "taka" a nie inna komisja pod kierunkiem szanownego pana naczelnika!
~ 25-10-2017 3:19
Zapraszam na Różyckiego 14 to wiecej można się o nim dowiedzieć asd.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oddawali krew pamięci Kresowian

Promesy dla strażaków  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
735
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%