MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przyjaciele zapraszają na ciekawą wycieczkę

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 7:07
Aktualizacja: 7:08
Autor: Org
Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo „Przyjaciele ”organizuje wycieczkę do Ząbkowic Śląskich. Zapisy w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych (Jelenia Góra, Os. Robotnicze) od godziny 10.00 do 16.00 lub w każdy poniedziałek od godziny 15.30 do 16.30.

W programie zwiedzanie: Krzywej Wieży, ”Laboratorium Frankensteina” o Złotego Stoku (kopalnie złota). Po obiedzie przejazd do Jaworzyny Śląskiej i tam zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa.

Cena wycieczki wynosi 90.00 zł od osoby i obejmuje: przejazd w jedną i drugą stronę ,wstępy do obiektów, ubezpieczenie, obiad.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Czyste Powietrze" – nabór wniosków  

Będzie bezpieczniej

Uczniowie dla janowickich Sybiraków

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~niepełnospra 12-08-2013 12:54
Ojj drogo !!!
~mkamiński 12-08-2013 20:30
Ciekawa wycieczka i dobra cena. Same wstępy, transport i posiłek mniej kosztują niż gdyby pojechać samemu pksami (chyba że ktoś ma duże zniżki, ale takie osoby nie zawsze są zdolne do samodzielnej podróży) i kupować ind. bilety do obiektów, a obiad w restauracji, a przecież dochodzi ubezpieczenie, pilot, ryzyko organizatora, że znajdzie mało chętnych... Do tego dobre towarzystwo w bonusie! Krzywa Wieża, jeden z symboli Śląska w kampanii marszałkowskiej, choć niestety niedostępna dla wózkowiczów czy osób o kulach, jest jednym z nielicznych obiektów, w których zamontowano tablice dla znających alfabet Braille`a i z tej racji może być przedmiotem zainteresowania grup osób niepełnosprawnych -jako przykład udostępnienia (wkrótce też wieża w Radomierzu). Szerokiej drogi! Miłosz Kamiński

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa nabór wniosków!  

Wyprawka dla małych czytelników

Kuchcikowo w SP 2

Akcja ratunkowa w Kotle Łomniczki

Giełda pod Muzeum

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
337
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%