MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przesiecka Kąpiel Morsów i Bieg Morsa już wkrótce

Wiadomości: Region
Wtorek, 23 grudnia 2014, 8:12
Aktualizacja: 10:38
Autor: Mea
Fot. Archiwum Jelonki.com
Od ponad 20 lat morsy zażywają orzeźwiającej i zdrowotnej kąpieli przy wodospadzie Podgórnej. Kolejna Przesiecka Kąpiel Morsów odbędzie się 27 grudnia o godz. 12.00. – Tym razem będziemy „morsować” z nową sauną mobilną – zachęca Anna Kurowska, prezes Rady Odnowy Przesieki i członkini Przesieckiego Klubu Morsów. Wstęp na imprezę oraz do sauny jest wolny.

W programie zaplanowano również prelekcje na temat zimnych kąpieli oraz Bieg Morsa na dystansie pięciu kilometrów, który wystartuje o godz. 13.00. Zapisać się można drogą mailową pod adresem: bieg-morsa@tu.info.pl. Liczba miejsc ograniczona. W treści należy podać: imię, nazwisko, adres, wiek, telefon oraz e-mail. Partnerem tegorocznej Kąpieli Morsów są Termy Cieplickie.

Sauna została kupiona przez Radę Odnowy Przesieki ze środków pozyskanych za pośrednictwem Partnerstwa Ducha Gór z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

- Uzyskaliśmy 12 tys. zł nie tylko na zakup sauny, ale również na organizację pięciu darmowych spotkań z wykorzystanie sauny oraz promocję tych wydarzeń, które odbyły się na jesieni. Teraz będziemy to urządzenie wykorzystywać do Kąpieli Morsów uatrakcyjniając w ten sposób imprezę – powiedziała pani prezes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Przegląd inwestycji drogowych  

Będzie bezpieczniej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~cieplicc 23-12-2014 9:46
fajna inicjatywa o taka Rada jak w Przesiece to rozumiem robią coś dla ludzi ciekawego a nie ta pseudo Rada Cieplic której członkowie liczą tylko na wejście w następnej kadencji do rady Jeleniej Góry i stawiają sobie sami ! pomniki !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lista Lewicy do Sejmu

Będzie remont odwodnienia

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Giełda pod Muzeum

Jesienna wymiana ciuchów w "Muflonie"

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
336
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%