MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przerzut kobiety w bagażniku

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 11 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 maja 2006, 16:44
Autor: TEJO
Fot. ŁOSG
Zdeterminowaniem i desperacją wykazała się obywatelka Ukrainy, która usiłowała nielegalnie przekroczyć granicę, ukrywając się w bagażniku samochodu osobowego marki Lancia.

Usłużnym kierowcą wspierającym działania Ukrainki okazał się Włoch. Podróż Hanna M. zakończyła w drogowym przejściu granicznym w Jędrzychowicach. Została zatrzymana w związku z naruszeniem przepisów Ustawy o Cudzoziemcach.

Pogranicznicy zatrzymali też Niemca, który próbował przekroczyć granicę poprzez ominięcie kontroli granicznej w Zgorzelcu. Zatrzymany swoje zachowanie tłumaczył faktem zagubienia na terenie Polski dokumentów, a wiedząc że bez dokumentów nie będzie mógł legalnie przekroczyć granicy wpadł na pomysł ominięcia kontroli.

– Po potwierdzeniu tożsamości przez służby niemieckie, został im przekazany –poinformowała porucznik Jolanta Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Orszak Trzech Króli

Teraz elewacja

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Stancel 11-05-2006 23:37
Skubana, nawet ubrała się w khaki, żeby się lepiej zamaskować... to sprytna sztuka, chociaż nie do końca
~mario 13-05-2006 7:40
A przecież oni chcą do unii a tu taka niespodzianka pewno niewiele im się tam na ukrainie poprawiło po rewolucji pomarańczowej ? może zamiast spodni khaki miała by kieckę pomarańczową to by ją puścili? ja tam od nich z daleka, jest ich w Polsce tylu że hej a prawa mają większe niż my.Co wtedy jak wejdą do unii? Masowa emigracja,a nie o to tu chodzi!!!!!!! Przynajmniej wiem że lancia ma duży bagażnik he,he

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Komentują budżet miasta

Spalał odpady

Kto na dyrektora?

Co w budżecie Janowic Wielkich?

Radni przyjęli uchwałę budżetową na 2020 rok  

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
47
Tak
17%
Nie
77%
Nie wiem
6%