MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przerzut kobiety w bagażniku

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 11 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 maja 2006, 16:44
Autor: TEJO
Fot. ŁOSG
Zdeterminowaniem i desperacją wykazała się obywatelka Ukrainy, która usiłowała nielegalnie przekroczyć granicę, ukrywając się w bagażniku samochodu osobowego marki Lancia.

Usłużnym kierowcą wspierającym działania Ukrainki okazał się Włoch. Podróż Hanna M. zakończyła w drogowym przejściu granicznym w Jędrzychowicach. Została zatrzymana w związku z naruszeniem przepisów Ustawy o Cudzoziemcach.

Pogranicznicy zatrzymali też Niemca, który próbował przekroczyć granicę poprzez ominięcie kontroli granicznej w Zgorzelcu. Zatrzymany swoje zachowanie tłumaczył faktem zagubienia na terenie Polski dokumentów, a wiedząc że bez dokumentów nie będzie mógł legalnie przekroczyć granicy wpadł na pomysł ominięcia kontroli.

– Po potwierdzeniu tożsamości przez służby niemieckie, został im przekazany –poinformowała porucznik Jolanta Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstanie ścieżka edukacyjna

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Stancel 11-05-2006 23:37
Skubana, nawet ubrała się w khaki, żeby się lepiej zamaskować... to sprytna sztuka, chociaż nie do końca
~mario 13-05-2006 7:40
A przecież oni chcą do unii a tu taka niespodzianka pewno niewiele im się tam na ukrainie poprawiło po rewolucji pomarańczowej ? może zamiast spodni khaki miała by kieckę pomarańczową to by ją puścili? ja tam od nich z daleka, jest ich w Polsce tylu że hej a prawa mają większe niż my.Co wtedy jak wejdą do unii? Masowa emigracja,a nie o to tu chodzi!!!!!!! Przynajmniej wiem że lancia ma duży bagażnik he,he

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał z przytupem

Sprawdzian w górach

Zaklęcia Harmonii

Kontrole palenisk

Utrudnienia w ruchu na Sudeckiej

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
207
Tak
54%
Nie
38%
Nie wiem
8%