MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przeprowadzka MOPS–u z poślizgiem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 31 lipca 2008, 8:04
Aktualizacja: Piątek, 1 sierpnia 2008, 9:29
Autor: Angela
Fot. Janusz Lewicki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze do końca lipca nie zdąży z przeprowadzką do nowej siedziby na ulicy Jana Pawła II. Przez kilka pierwszych dni sierpnia petenci będą w dalszym ciągu załatwiać swoje sprawy w budynku na ulicy Słowackiego. Powód? Opóźnione odbiory nowej siedziby.

Mimo zapowiadanej do końca lipca przeprowadzki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze instytucja pozostanie co najmniej do połowy przyszłego tygodnia w starej siedzibie przy ulicy Słowackiego.

– Na chwilę obecną przekazywane są ostatnie kwity odbiorowe i na dniach przeprowadzka będzie finalizowana - usłyszeliśmy od zastępcy prezydenta miasta Zbigniewa Szereniuka. – Mimo że do końca lipca MOPS nie zdąży z przeprowadzką, mieszkańcy nie odczują poślizgu. Wszystkie sprawy będą mogli załatwić w starej siedzibie przy ulicy Słowackiego.

Do czasu załatwienia ostatnich formalności związanych z nową siedzibą przy ulicy Jana Pawła II, w dawnych budynkach pozostaną również Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jeleniej Górze (Słowackiego) oraz Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności z ulicy Wojska Polskiego. W nowo odremontowanym budynku przy ulicy Jana Pawła II mają się również przeprowadzić stowarzyszenia osób niepełnosprawnych. Jakie konkretnie? Jeszcze nie wiadomo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Jesienne remontowanie – jakich fachowców potrzebujemy?

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Komentarze (6) Dodaj komentarz

HankaOdRumcajsa 31-07-2008 10:58
...ano czekamy..., czekamy... A to otwarcie będzie z pompą czy tak po cichu na zapleczu..., może jakiś festy...
~wiarygodny 31-07-2008 15:29
Wiadomo Karkonoski Sejmik Osób
~no ciekawe 31-07-2008 18:37
KSON siedzi tam gdzie siedział a napewno zostanie przeniesiony TWK - Towarzystwo Walki z Kalectwem z Prezesem Leszkiem Karbowskim. Ciekawe jak ten Pan poruszający się wuzkiem inwalickim tam na IV p da sobie radę ??
~bystrzak 31-07-2008 20:42
windą zgadłem?
~stary wiarus 31-07-2008 21:28
to cale towarzystwo do walki... to formalne struktury stronnictwa demokratycznego, od lat funkcjonujaca dzieki polityce i robiace klake dla czerwonej choloty...
~ 22-07-2012 10:30
zdążą bo pan dyrektor mopsu w jeleniej górze uwarza że zbieranie puszek to stały dochud i zabiera zasiłki niepełnosprawnym to musi prokuratura rozpatrzyć to przestępstwo wiec facet podaj się do dymisji bo masz ciepło

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał z przytupem

Wybory: Zwycięstwo PiS

Zaklęcia Harmonii

Złoty Krokus dla...

60 – lecie Towarzystwa Karkonoskiego  

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
165
Tak
58%
Nie
36%
Nie wiem
6%