MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przeprowadzka MOPS–u z poślizgiem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 31 lipca 2008, 8:04
Aktualizacja: Piątek, 1 sierpnia 2008, 9:29
Autor: Angela
Fot. Janusz Lewicki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze do końca lipca nie zdąży z przeprowadzką do nowej siedziby na ulicy Jana Pawła II. Przez kilka pierwszych dni sierpnia petenci będą w dalszym ciągu załatwiać swoje sprawy w budynku na ulicy Słowackiego. Powód? Opóźnione odbiory nowej siedziby.

Mimo zapowiadanej do końca lipca przeprowadzki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze instytucja pozostanie co najmniej do połowy przyszłego tygodnia w starej siedzibie przy ulicy Słowackiego.

– Na chwilę obecną przekazywane są ostatnie kwity odbiorowe i na dniach przeprowadzka będzie finalizowana - usłyszeliśmy od zastępcy prezydenta miasta Zbigniewa Szereniuka. – Mimo że do końca lipca MOPS nie zdąży z przeprowadzką, mieszkańcy nie odczują poślizgu. Wszystkie sprawy będą mogli załatwić w starej siedzibie przy ulicy Słowackiego.

Do czasu załatwienia ostatnich formalności związanych z nową siedzibą przy ulicy Jana Pawła II, w dawnych budynkach pozostaną również Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jeleniej Górze (Słowackiego) oraz Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności z ulicy Wojska Polskiego. W nowo odremontowanym budynku przy ulicy Jana Pawła II mają się również przeprowadzić stowarzyszenia osób niepełnosprawnych. Jakie konkretnie? Jeszcze nie wiadomo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Wampir Hochbergów

Sesja Sejmiku Dolnośląskiego w Jeleniej Górze

Komentarze (6) Dodaj komentarz

HankaOdRumcajsa 31-07-2008 10:58
...ano czekamy..., czekamy... A to otwarcie będzie z pompą czy tak po cichu na zapleczu..., może jakiś festy...
~wiarygodny 31-07-2008 15:29
Wiadomo Karkonoski Sejmik Osób
~no ciekawe 31-07-2008 18:37
KSON siedzi tam gdzie siedział a napewno zostanie przeniesiony TWK - Towarzystwo Walki z Kalectwem z Prezesem Leszkiem Karbowskim. Ciekawe jak ten Pan poruszający się wuzkiem inwalickim tam na IV p da sobie radę ??
~bystrzak 31-07-2008 20:42
windą zgadłem?
~stary wiarus 31-07-2008 21:28
to cale towarzystwo do walki... to formalne struktury stronnictwa demokratycznego, od lat funkcjonujaca dzieki polityce i robiace klake dla czerwonej choloty...
~ 22-07-2012 10:30
zdążą bo pan dyrektor mopsu w jeleniej górze uwarza że zbieranie puszek to stały dochud i zabiera zasiłki niepełnosprawnym to musi prokuratura rozpatrzyć to przestępstwo wiec facet podaj się do dymisji bo masz ciepło

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dzikie wysypisko przy ulicy Krakowskiej

Komentują budżet miasta

Kto na dyrektora?

Posiadał narkotyki

„WF na śniegu” pod Śnieżką

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
59
Tak
17%
Nie
76%
Nie wiem
7%