MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Przemysław Kloc katem Lotnika

Wiadomości: IV liga
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 13:40
Aktualizacja: Czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:41
Autor: MDvR
Fot. Tomek Raczyński
Jeszcze kilka dni temu szykowali się do startu rozgrywek klasy okręgowej, a w niedzielę zgarnęli trzy punkty w IV lidze. Wskutek wycofania się z rozgrywek IV ligi LKS–u Stary Śleszów, rywalem beniaminka Lotnika Jeżów Sudecki na inaugurację sezonu byli właśnie żarowianie. Doświadczenie na tym szczeblu rozgrywkowym wzięło górę, a beniaminek z Jeżowa Sudeckiego na pierwsze punkty będzie musiał jeszcze poczekać.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy prowadzili po bramce Damiana Górgula. Po przerwie padły jeszcze cztery gole zdobyte przez dwóch głównych aktorów niedzielnego widowiska: Damiana Górgula i Przemysława Kloca. Najpierw do wyrównania doprowadzili Zjednoczeni, ale znów dał o sobie znać Górgul wyprowadzając Lotnika na prowadzenie. Ostatnie minuty meczu to popis Kloca, który trafił do sieci w 82. i 93. minucie pojedynku, a 3 punkty pojechały ostatecznie do ekipy z powiatu świdnickiego.

Lotnik Jeżów Sudecki – Zjednoczeni Żarów 2:3 (1:0)

Lotnik: Szpytma, Góral, Białkowski, Kocot, Kierlik, Masel (60' Bojanowski), Suchanecki, Niemirski (80' Lis), Pieńkowski (65' Sobczak), Górgul (75' Gołąb), Rudnicki (60' Dregan)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Bielski, Kaczmarczyk, Chłopek, Czoch (80′ Łuczak), Kołodziej, Dubicki (70′ Bobrecki), Goździejewski, Kloc, Łagiewka (70′ Jernutowski)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Stalowe rumaki w Karpaczu

Skalne ławki pod Szrenicą

Most w Pilchowicach pod ochroną!

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Derby Jeleniej Góry na remis

Potok w drugiej rundzie

Awans biało–niebieskich juniorów

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
281
Tak
38%
Nie
57%
Nie wiem
5%