MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przemysław Kloc katem Lotnika

Wiadomości: IV liga
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 13:40
Aktualizacja: Czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:41
Autor: MDvR
Fot. Tomek Raczyński
Jeszcze kilka dni temu szykowali się do startu rozgrywek klasy okręgowej, a w niedzielę zgarnęli trzy punkty w IV lidze. Wskutek wycofania się z rozgrywek IV ligi LKS–u Stary Śleszów, rywalem beniaminka Lotnika Jeżów Sudecki na inaugurację sezonu byli właśnie żarowianie. Doświadczenie na tym szczeblu rozgrywkowym wzięło górę, a beniaminek z Jeżowa Sudeckiego na pierwsze punkty będzie musiał jeszcze poczekać.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy prowadzili po bramce Damiana Górgula. Po przerwie padły jeszcze cztery gole zdobyte przez dwóch głównych aktorów niedzielnego widowiska: Damiana Górgula i Przemysława Kloca. Najpierw do wyrównania doprowadzili Zjednoczeni, ale znów dał o sobie znać Górgul wyprowadzając Lotnika na prowadzenie. Ostatnie minuty meczu to popis Kloca, który trafił do sieci w 82. i 93. minucie pojedynku, a 3 punkty pojechały ostatecznie do ekipy z powiatu świdnickiego.

Lotnik Jeżów Sudecki – Zjednoczeni Żarów 2:3 (1:0)

Lotnik: Szpytma, Góral, Białkowski, Kocot, Kierlik, Masel (60' Bojanowski), Suchanecki, Niemirski (80' Lis), Pieńkowski (65' Sobczak), Górgul (75' Gołąb), Rudnicki (60' Dregan)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Bielski, Kaczmarczyk, Chłopek, Czoch (80′ Łuczak), Kołodziej, Dubicki (70′ Bobrecki), Goździejewski, Kloc, Łagiewka (70′ Jernutowski)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pierwsze magisterki w historii KPSW

Szeweluchin przyjął konkretną propozycję

Już dzisiaj teatr wyjdzie do ludzi!

Wędrówka na Grodną

Wokół wotum zaufania

Nowi piłkarze w Karkonoszach – w sobotę sparing

PiS apeluje do mieszkańców

Radni KO za podwyżkami

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
502
Tak
20%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%