MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Przedszkolny maraton kolędowy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 16 stycznia 2008, 14:40
Aktualizacja: 14:41
Autor: Angela
Fot. Angela
Przez dwa dni w Miejskim Przedszkolu nr 4 rozbrzmiewały kolędy. Dzieci przypomniały starszym, że wciąż przeżywamy wyjątkowy, bożonarodzeniowy czas.

W tym roku Przedszkole nr 4 w Jeleniej Górze przygotowało taki konkurs po raz pierwszy, jednak organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje.
– Celem konkursu jest kultywowanie tak pięknej tradycji bożonarodzeniowej, jaką jest śpiewanie kolęd – mówi koordynator konkursu Małgorzata Duszkiewicz, nauczyciel Przedszkola nr 4. – Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować kolejne, do których zgłosi się jeszcze więcej przedszkoli niż w tym roku – dodała.

A do tegorocznego dwudniowego wspólnego śpiewania włączyły się maluchy z przedszkoli miejskich numer 2,10, 14, 19 i 27 oraz przedszkola niepubliczne takie jak: Bajka, Zaczarowany Parasol i Piątka.

W jury zasiedli m.in. gość honorowy, prezydent miasta Marek Obrębalski, ks. dziekan Bogdan Żegadło, Halina Kot, Joanna Zając, Anna Ragiel, wiceprzewodnicząca rady miasta, Zofia Jadwińska, dyrektorka przedszkola, Monika Gawłowska, nauczycielka z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz muzyk i dyrygent chórów Bernard Stankiewicz oraz przedstawiciele rady rodziców przedszkola.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, które ufundowali sponsorzy. – Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten konkurs – mówi Małgorzata Duszkiewicz. W szczególności dziękujemy Energii Pro, Tesco, Hurtowni Zabawek „Migrama”, Jeleniej Plast oraz Cukierni Pomorzanka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiadukty prawie gotowe

Serca pełne nakrętek

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~mama 16-01-2008 17:54
Naprawdę jestem wzruszona ze moje dziecko brało udział w tym konkursie.było cudownie i świątecznie.Podziękowania dla przedszkola nr 4.brawo
~przyjaciel 16-01-2008 18:03
super imprezka i ekstra zdjęcia ,przedszkolaki daja o sobie znać i bardzo dobrze ze dzieciom uatrakcyjnia sie pobyt.gratulacje dla organizatorów.
Peace Maker 16-01-2008 22:58
Fotograf się nie postarał :) Pierwsze zdjęcie niepotrzebnie zrobione szerokim kątem. Brzydko wyszło.
~gość 17-01-2008 18:56
co tam zdjęcie, ważne ze dzieci mają satysfakcje z nagród są wreszcie wszystkie docenione ,i to się liczy,bo w tych małych duszach zaowocuje to i w p rzyszłości bedą tez wszystkich doceniać -tych słabszych i tych zdolniejszych
~senior 17-01-2008 19:09
ale jednak w drugim dniu poziom przygotowania dzieci był wyzszy szczególnie z okrąglaczka ten chłopiec kwalifikuje się do wyróżnienia pokłon dla pani z przedszkola ze tak przygotowała dzieci!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Bezmyślne palikowanie

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
829
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%