MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przedszkolaki walczyły na stoku

Wiadomości: Szklarska Poręba
Poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:18
Aktualizacja: Środa, 12 stycznia 2011, 17:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną niedzielę 9 stycznia Puchatek stał się areną trzymających w napięciu zmagań przedszkolaków w narciarstwie zjazdowym. Na starcie stanęło ponad 30 maluchów w wieku od trzech do sześciu lat.

Trasa nie była trudna, ale wymagała dobrej techniki. Trzeba było się mocno odepchnąć i, jak rodzice tłumaczyli swym pociechom, „ciąć na jajo”. Wszystkie przedszkolaki dotarły bez upadku do mety, gdzie czekali na nich dumni rodzice i dziadkowie. Ceremonia wręczenia medali odbyła się tuż po zakończeniu zjazdów. Wszystkie maluchy otrzymały dyplomy za uczestnictwo, najlepszym zawodnikom wręczono medale.

W przedziale wiekowym 2006 i 2007 wystartowali tylko dwaj zawodnicy. Pierwszy na metę dotarł Adam Kałwa, tuż za nim linię końcową minęła Natalia Jagodzińska. Znacznie większa była grupa starszaków. W tej kategorii wiekowej, podobnie jak w zeszłym roku, pierwsze miejsce zdobył Wiktor Żmudziński.

Następne Mistrzostwa Przedszkolaków w Narciarstwie Zjazdowym już w marcu. Organizatorami Mistrzostw dla Przedszkolaków byli: Klub Sportowy Szrenica i Przedszkole Samorządowe nr 2.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.szklarskaporeba.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

Giną woreczki na psie odchody

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

Kruszwicka z wykonawcą!

Bulwar niemal gotowy

O świetlicy mogą pomarzyć?

PiS apeluje do mieszkańców

Co z tym SOR–em?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
870
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%