MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przedszkolaki ugościły swoje babcie i dziadków

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 7 lutego 2016, 8:22
Aktualizacja: 8:29
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. AP
Życzenia, piosenki, wiersze, serduszka piernikowe, laurki i oczywiście uśmiechy – tym wszystkim obdarowywani zostali dziadkowie, babcie, pradziadkowie i prababcie w Miejskim Przedszkolu nr 11 "Krasnala Hałabały " w Jeleniej Górze – Sobieszowie. Uroczystości trwały tydzień, bo każda grupa przedszkolna gościła swoich dziadków i babcie.

Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała umiejętności muzyczne, aktorskie oraz recytatorskie. Goście trud swoich wnuków nagrodzili ogromnymi brawami, a całusów, przytuleń i pochwał nie było końca. Dla kochanych gości przygotowano słodki poczęstunek. Panie wychowawczynie przygotowały liczne konkursy i zaprosiły do wspólnej zabawy.

- Doceniam ogromny wysiłek jaki włożyły panie wychowawczynie w przygotowanie Dnia Babci i Dziadka z takimi maluszkami. Przedstawienie, wspólna zabawa i poczęstunek, wszystko było wspaniałe - mówiła babcia 3-letniego Kacperka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mają w nosie pieszych

Wędrówka Szlakiem Siedmiu Wzgórz

Hymn dla Niepodległej

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~gluś 7-02-2016 10:31
słodziaki :)
~cc 7-02-2016 14:51
Cos pozno ten dzien babc? Toc to juz luty!!no ale ale nic do tej pory nie bylo o 11?no jak to ?no trza napisac ! Hahaha choc juz po tym swiecie to zycze wdzystkim dziadkom i babciom sto lat!!!
~Ja 7-02-2016 15:34
Oj , cc jesteś z tą zazdrością niepoprawna. A , musisz dokładniej śledzić artykuły w Jelonce, to regularnie będziesz mieć podniesione ciśnienie. Miłej niedzieli.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lekcja samorządu

Oswoić nieznane  

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
362
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%