MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Przedświąteczna kronika policyjna

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 24 grudnia 2007, 9:51
Aktualizacja: 9:52
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów z minionego weekendu.

Paserska trójka
Policjanci z Jeleniej Góry i Lubawki zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy podejrzani są o paserstwo. W wyniku przeszukania mieszkania 33–letniej mieszkanki Lubawki funkcjonariusze znaleźli telefon komórkowy, który 9 listopada został skradziony w Jeleniej Górze.

Okradł ojczyma
Tysiąc trzysta złotych wybrał z konta swojego ojczyma 19–letni jeleniogórzanin. Wcześniej ukradł mu kartę bankomatową. Zapłacił nią także w sklepie za zestaw komputerowy o wartości 3500 złotych. Niewdzięcznego pasierba zatrzymała policja. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia. Został objęty dozorem.

Przespała się za darmo
44–letnia mieszkanka powiatu złotoryjskiego spędziła noc w jednym z hoteli. Rano okazało się, że nie ma pieniędzy na rachunek. Noc kosztowała 620 złotych. Nieuczciwą klientkę złapała policja i umieściła w izbie zatrzymań.

Kant kasjerki
Tylko 6, 67 złotych należności wprowadziła do kasy 46–letnia jeleniogórzanka zatrudniona w jednym z marketów jako kasjerka za towar, który był warty ponad 137 złotych. Dokonała tego obsługując 22–letnią znajomą. Dla kasjerki zakupy po znajomości zakończą się najpewniej zwolnieniem z pracy i zarzutami o próbę wyłudzenia towaru.

Bili i grozili
Nie wczuli się w przedświąteczną atmosferę dwaj panowie w wieku 17 i 22 lat z Karpacza. Pobili i stosowali groźby karalne wobec innego mieszkańca kurortu pod Śnieżką. Pijanych sprawców zatrzymała policja.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Senatu?

Paliły się dwa pustostany

Dyski do remontu

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Kradli blachę z dachu

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Kolizja z autobusem MZK

Konopie indyjskie w mieszkaniu i marihuana

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
617
Tak
13%
Nie
65%
Nie wiem
21%