MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Przebudują stadion. Treningi przed Euro niewiadomą

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 8 listopada 2011, 8:45
Aktualizacja: 8:46
Autor: Agrafka
W połowie listopada ma ruszyć przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Złotniczej. Czy jakaś drużyna uczestnicząca w turnieju będzie tu trenowała do Euro 2012?

Jak informuje rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze Cezary Wiklik już wkrótce, bo w połowie listopada, plac budowy zostanie przekazany firmie, która wygrała przetarg. – Warto podkreślić, że ma być to stadion piłkarsko-lekkoatletyczny, nie jest więc budowany tylko na potrzeby Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, ale głównie dla jeleniogórskich sportowców i ku pożytkowi publicznemu – powiedział Cezary Wiklik, rzecznik Urzędu Miasta.

Przedstawiciele Wrocławskiego Komitetu Euro 2012 r. oglądali już Pałac Wojanów i obiekty przy ul. Lubańskiej. Nie została jednak jeszcze podjęta decyzja, czy w ogóle jakieś drużyny będą korzystać z jeleniogórskich obiektów, zarówno sportowych, jak i hotelowych. Przypomnijmy, że nasze miasto wraz z Wojanowem jest w bazie ośrodków, które sportowcy mogą wybrać jako centrum pobytowo-treningowe podczas trwania przyszłorocznego turnieju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Trwa budowa punktu widokowego

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~fann 8-11-2011 9:23
gdybyśmy mieli lepszy stadion i bliżej to wojanów miałby szanse zostać wybrany przez jakąć dużyne. ale prawde mówiac to wątpie zeby jakaś druzzyna go wybrała, wlasnie przez ten stadion, szkoda
~rumcajs54 8-11-2011 11:23
No, ale KTO WYGRAŁ ?
~sqandal 8-11-2011 11:31
niepoprawni optymiści , żadna druzyna tu nie przyjedzie no może SKR Maciejowa albo jaki Lotnik Jezów. Jelenia Góra nie ma szans , zresztą lepiej się weście za druzyne Karkonoszy żeby choć w jakiej drugiej lidze byla a nie grała z wiochami i jeszcze nie zawsze wygrywała , wstyd i tyle!
~brawo! 8-11-2011 12:14
"W połowie listopada ma ruszyć przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Złotniczej." Brawo, tylko czekać jak spadnie śnieg, super jak zawsze w Polsce, większość prac budowlanych zaczyna się robić na jesieni. Ciekawe jaka przez to będzie jakość wykonanych prac? A kto wygrał, jak to kto, pewnie Kółko Rolnicze z Siedlęcina :-)))))))
~gfgggggggggg 8-11-2011 12:17
paranoja
~ość 8-11-2011 12:28
Oglądali obiekty przy Lubańskiej ? A po kiego grzyba ?
~... 8-11-2011 13:58
...przecież tu chodzi tylko o szmalec...zgodnie z prawem wyprać go,przyjąć działke i na wakacje...drodzy wyborcy hehe
~diabelek 8-11-2011 14:46
... no juz kiedys napisałem ... bezsensowny remont nierozwojowego obiektu, bez parkingów, z trudnym dojazdem, bez perspektyw rozbudowy ... na Lubańska nikt nie popatrzył, a to przy drodze miedzynarodowej, w uzdrowisku, do "źródeł" niedaleko, teren pusty i do zagospodarowania. byłaby mozliwość stworzenia kompleksu sportowego, z kąpieliskami, parkami, obszernymi parkingami, np. zagospodarowanymi w innym czasie pod "targowisko" typu giełda, czyli wykorzystane cały czas, i przynoszące dochody lub zarabiajace na siebie. ale tak jak Park w Cieplicach, pralnia pieniedzy, bezsensowne posuniecia, z kim bym nie rozmawiał, od inżyniera do robotnika, wszyscy krytykują taki "inicjatywy" . Ale jaki Pan, taki Kram ... Ech,jak przewidywałem, Krecik po cichu robi krecią robotę,a kretowiska wyglądają jak...
~Dorian 8-11-2011 15:38
Ponoć Urząd ma dać ogłoszenie na Facebooku :) Doradca już je przygotowuje ...
~Pi 8-11-2011 22:16
Ze względu na komunikację J.G. jest ofertą wirtualną. Drużyny już wybrały: Gdańsk, Kraków i okolice.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Trwa rozbudowa SOSW

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Finał na lawecie

Jest pomnik przyrody

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%