MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Promocja traktem i jarmarkiem staroci

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 14 maja 2010, 9:27
Aktualizacja: Sobota, 15 maja 2010, 11:16
Autor: Angela
Fot. TEJO
Przewodnik, ulotki o Jarmarku Staroci i Osobliwości, czterojęzyczna prezentacja multimedialna i kilkaset gadżetów promujących stolicę Karkonoszy. To wszystko powstanie dzięki programowi promocyjnemu skupionemu przy Rynku i ulicach Konopnickiej i 1 Maja.

Projekt „Jeleniogórski Trakt Śródmiejski” przeszedł pozytywnie wszystkie oceny i 11 maja br. otrzymał decyzję o dofinansowaniu w kwocie 140 tys. zł. Za przyznane pieniądze miasto planuje wydać 44 – tysięczny nakład przewodnika „Wędrówki Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim” , pięciotysięczny nakład ulotek o Jarmarku Staroci i Osobliwości, 10 tysięcy egzemplarzy multimedialnej prezentacji, setki gadżetów w postaci jelonka, toreb ekologicznych i innych oraz kampanie promocyjne.

– Obecnie projekt ten jest już po ocenie formalnej i merytorycznej i decyzją zarządu województwa dolnośląskiego z dnia 11 maja br. został wybrany do dofinansowania. Celem projektu jest zwiększenie atrakcyjności kulturowej i turystycznej regionu Dolnego Śląska oraz miasta Jeleniej Góry poprzez tworzenie markowych produktów turystycznych – mówi prezydent Marek Obrębalski.

Realizacja projektu rozpocznie się od lipca, a zakończy w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ponadto trakt będzie promowany na czterech imprezach targowych, jednej w Polsce i trzech zagranicznych. Zorganizowana zostanie też impreza „Rajdy rowerowe Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim”, a kampanie reklamowe projektu pojawią się zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mercedesem rozbił kilka aut

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Owocna współpraca

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~gosc niedzielny 14-05-2010 11:34
prawie posikałem się ze śmiechu, 44 tys przewodników i 5 tys ulotek... proszę się zastanowić przez chwilkę i pomyśleć, ile to cotygodniowo drukują gazetek promocyjnych nawet najmniejsze sieci hipermarketów, aby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców... Multimedialne prezentacje na cd, to w dobie internetu wyrzucenie kasy w błoto. Priorytetem w działaniach multimedialnych winna być interesująca strona internetowa Jeleniej Góry, powiązana wizualnie i tematycznie z profesjonalną reklamą w ogólnopolskich dziennikach w kolorowych wydaniach weekendowych, tygodnikach i miesięcznikach, a nie płytka z czyimiś wypocinami, która po wydaniu walać się będzie i kurzyć w informacjach turystycznych... ale jak widać wszystko jest już pozamiatane... więc tylko można sobie pogadać o tym co byłoby lepsze...
~ 14-05-2010 13:36
Przedwyborcza aktywność MO...
~JACK 14-05-2010 14:17
Ludzie ! Jakie znowu rajdy Traktem Śródmiejskim - po chodnikach ? > przecież w centrum nie ma jakiejkolwiek ścieżki rowerowej !!!
~ 14-05-2010 14:45
Faktycznie "Gość niedzielny" ma racje! Żenada miasto i żenada i żenada ta wladza....
teessi 15-05-2010 6:50
I ja uważam, że Gość Niedzielny ma rację! Ta prezentacja multimedialna powinna być w internecie, a nie na płytkach, które będa gdzieś się walały. Ta kasa co zostanie przeznaczona na produkcję tych płyt, powinna być przeznaczona dla autora prezentacji, a nie dla jakiegoś przedsiębiorstwa, które będzie FAKTYCZNYM BENEFICJENTEM. A poza tym czy nie lepiej dołożyć te pieniądze na oznakowanie traktów rowerowych w mieście? To byłaby naprawdę promocja miasta. Stolicy rowerowej z ulicami nieprzyjaznymi rowerzystom! I jeszcze te jelonki...
~Dolnoślązak 16-05-2010 0:26
Błoto i kasa - to extra klasa.
diablica 16-05-2010 18:27
płyty cd fatalny pomysł... w ogóle reklama w w/w sposób to wyrzucone pieniążki... faktycznie lepiej to wydać na oznakowanie traktów czy jakiś innych miejsc, albo koszy na śmieci w mieście, bo to w czasie wszystkich imprez będzie bardziej potrzebne niz ulotki....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Serca pełne nakrętek

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Kolejowe inwestycje w Kotlinie Kłodzkiej

Finał remontów wiaduktów na A4

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
797
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%