MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Promocja szkoły z ciągnikiem w tle

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 13 listopada 2010, 8:21
Aktualizacja: 8:22
Autor: Angela
Fot. TEJO
Czerwono–czarny traktor, taniec, śpiew i zabawa oraz kolorowe stroje najróżniejszych zajęć i zawodów – wszystkie te elementy można zobaczyć połączone w wyjątkową historię o Zespole Szkół Przyrodniczych–Żywieniowych w Sobieszowie. Wszystko to w filmie promocyjnym nakręconym przez szkolnego informatyka, Konrada Żurawskiego, naszego fotoreportera.

Nie tylko II LO im Norwida ma jako formę promocji film nakręcony jednym pociągnięciem kamery. Teraz ZSPŻ może się także pochwalić podobnym obrazem.

W nagranie filmu zaangażowała się cała szkoła, w tym wszyscy uczniowie, którzy ciężko pracowali na końcowy efekt. Do szkoły widz „dojeżdża” ciągnikiem wraz z traktorzystą, a za drzwiami czekają uczniowie poprzebierani w najróżniejsze stroje, którzy śpiewem zapraszają widza do odwiedzenia kolejnych zakątków placówki. W każdej z sal natomiast operator kamery spotyka wyjątkowych uczniów i wyjątkowe zajęcia.

– Do jego nagrania przygotowywaliśmy się od czerwca br. i tylko kwestie techniczne zadecydowały o tym, że został on nagrany dopiero teraz. Tym filmem chcieliśmy zaakcentować kierunki kształcenia w tej szkole, w tym technikum weterynaryjne, ogrodnicze, architektury krajobrazu czy technikum żywienia – mówi Helena Kasperczyk, dyrektor szkoły.

Podczas prób i samego nagrania nie obyło się bez strat, rozbite jajka, rozsypana mąka to tylko nieliczne z nich. Wszystko to dodaje jednak tylko uroku nagraniu. Film można znaleźć w internecie na stronie YouTube wpisując „lipdub weterynarz”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wkrótce nabór do ZSTiL  

Spotkania z Beatą Kempą

Nadbrzeżna gotowa

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~abcd5 13-11-2010 9:50
to rolniczak
~ 13-11-2010 10:23
ale wieśniacki ten filmik ... żal i nic więcej
~Kondi 13-11-2010 12:36
Wieśniacki film hahaha,sam nakręć film prezentujący szkołę,zobaczymy co ci wyjdzie,no ale najlepiej jest nie podać nicku i zacząć obrażać :D:D
marodr 13-11-2010 13:30
http://www.youtube.com/watch?v=cdYZxvNJ9Oc
~ 18-11-2010 12:17
Rolnik sam w dolinie:D
~Nikita__ 18-11-2010 19:08
marodr bardzo slabe. Pomysl z filmami extra ale w handlowce mizerne wykonanie. Chyba tel komorkowym go kreciliscie i do tego ta muza...z-e-n-a-d-a. Juz wole ten z "rolnika".
~ 22-11-2010 13:56
http://www.youtube.com/watch?v=tpkW_ENd4Sg&feature=related

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wsparcie dla zdalnej nauki

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkali się z Beatą Kempą

Pożegnanie starszaków

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1213
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%