MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Promocja Szklarskiej Poręby w Lipsku

Wiadomości: REGION
Wtorek, 30 listopada 2010, 8:47
Aktualizacja: 14:30
Autor: Accipiter
Fot. Archiwum
W ramach polskiego stoiska narodowego Szklarska Poręba prezentowała swój potencjał i bazę turystyczną na lipskich międzynarodowych targach turystycznych Touristik & Caravan. Jest to największa konsumencka impreza na terenie wschodnich Niemiec.

Prezentacja została przygotowana przez Szklarską Porębę wraz gminami Karkonoszy oraz przy udziale Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej i wystawców z województwa dolnośląskiego. Poszukiwanymi materiałami były m.in. informacje o miastach, mapy, przewodniki, informacje o kempingach, wykazy hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych, a także kalendarze imprez kulturalnych i cenniki usług. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak materiały związane z informacją dotyczącą narciarstwa biegowego i połączenia kolejowego między Szklarską Porębą a Czechami.

Podczas Targów Turystyki i Caravaningu w Lipsku odbyły się m.in. rozmowy reprezentantami spółki Targi Lipskie i regionami partnerskimi. Dotyczyły one współpracy w dziedzinie turystyki i elementów kreacji wizerunku regionu na targach turystycznych na rynku niemieckim w 2011 r. oraz zaangażowania Polskiej Organizacji Turystycznej we wsparcie Regionalnych Organizacji Turystycznych i przedsiębiorców podczas imprez wystawienniczych i targowych w nadchodzących latach.

Szklarską Porębę i Karkonosze promowały dwa zdjęcia przedstawiające Halę Szrenicką podczas zimy i Wodospad Kamieńczyk, które przyciągały odwiedzających stoiska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pamięci poległych

Objazd na singletracku

Śmierć na żwirowni

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ZbS 30-11-2010 9:41
A gdzie udział Jeleniej Góry? Zawiła miał rację w dyskusji z Obrębalskim, że miasto odseparowało się od sąsiednich gmin. Reklamować należy KARKONOSZE
~kuku 30-11-2010 9:55
Każdy sobie rzepke skrobie. Jelenia jest tylko miejscowoscia przelotowa do naszych turystycznych kurortow. Ale u was za to bedzie inkubator przedsiebiorczosci ;) No i parkomaty juz macie, gratki.
~niewiedzący 30-11-2010 16:37
A laczego nie zaprezentowali fotki Hali Szrenickiej jak wygląda od środeczka
~ 2-12-2010 10:17
A dlaczego nie zaprezentowali fotki szaletu miejskiego na skwerze radiowej trójki,budowli i alei parkowych w parku rodzinnym Esplanada,budynku dawnego kina i budynku domu kulturki przez małe "k" za jedyne 1 milion zł z naszych podatków. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Dachowanie w Radomierzu

Stalowe rumaki w Karpaczu

Stanowisko T4B Ekotechnologie ws. modernizacji oczyszczalni w Mysłakowicach (sprostowanie)

Zatrzymano nielegalny transport starych opon

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
129
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%