MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Profesor Batieczko z wykładem w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 18 października 2016, 14:54
Aktualizacja: 15:32
Autor: Org
Fot. Użyczone
Wczoraj (17.10.) w Hotelu "Cieplice" odbył się wykład prof. Siergieja Batieczki. Poświęcony był aspektom zdrowego życia w świecie pełnym zanieczyszczeń. Prof. Batieczko mówił o tym, jak usunąć toksyny i pasożyty z naszego organizmu oraz jak skomponować prawidłową, pełnowartościową dietę.

Prof. Batieczko na co dzień praktykuje w Londynie, Odessie i Pekinie. Jako chirurg z wieloletnią praktyką oraz jako specjalista tradycyjnej medycyny chińskiej, prof. Batieczko traktuje człowieka w sposób holistyczny i wskazuje, że zarówno medycyna konwencjonalna, jak i niekonwencjonalna, mogą nam pomóc w zachowaniu zdrowia przez długie lata.

Prof. Batieczko wskazał kilka najważniejszych aspektów, które warunkują nasze zdrowie: odpowiedni sposób odżywiania się, picie wody, praktykowanie zdrowego oddechu, regularna detoksykacja organizmu, manualna praca ze swoim ciałem, a także suplementacja.

Bardzo dużo czasu prof. Batieczko poświęcił sposobom oczyszczenia organizmu z toksyn, pasożytów, grzybów i pleśni. Wskazywał, że to właśnie one uniemożliwiają efektywną pracę organom naszego ciała. Mówił o tym, jak oczyścić wątrobę, jak dbać o nerki oraz jak uniknąć poważnych chorób cywilizacyjnych.

Kolejny wykład profesora Siergieja Batieczki jest planowany w Jeleniej Górze w styczniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Co z tym SOR–em?

Kruszwicka z wykonawcą!

Patrole rowerowe Straży Miejskiej

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~rumcajs54 19-10-2016 8:06
Czy ktoś o tym wiedział wcześniej ?
~ponad 120 19-10-2016 8:48
Ponad 120 osób wiedziało bo przyszło :) W styczniu kolejny wykład będzie, pilnuj informacji. Plakaty na mieście też wisiały

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

O świetlicy mogą pomarzyć?

Dużo drożej za śmieci

Bulwar niemal gotowy

Remonty na szlakach

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
899
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%