MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Próbował wyłudzić 10 tysięcy złotych kredytu

Wiadomości: REGION
Piątek, 19 listopada 2010, 8:40
Aktualizacja: 8:41
Autor: KMP
Nieprawdziwym zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach posłużył się 23–letni kowarzanin, który chciał wziąć kredyt w jednym z banków. Okazało się, że dokumenty sam sfałszował. Grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali przedwczoraj 23-letniego mieszkańca Kowar podejrzanego o oszustwo.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna w celu uzyskania kredytu przedłożył w jednym jeleniogórskich banków sfałszowane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach z jednego z hoteli, w którym od dawna już nie pracował. Sprawca sam sfałszował przestawiony dokument, którym posłużył się w banku. Oszust ubiegał się o kredyt w wysokości 10 tysięcy złotych.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że sprawca tydzień temu próbował w ten sam sposób wyłudzić kredyt w innym jeleniogórskim banku. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Za próby wyłudzenia kredytów oraz fałszowanie dokumentów grozić mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zatrzymany za serię przestępstw

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Miał 2 kg marihuany

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~tfghrtfh 19-11-2010 9:37
Panowie Sajnog i Marconi, ciekawe że baner Marcina Zawiły dziwnie się zacina, ???? Jelonka Wyborcza!!!!
~Gość 19-11-2010 13:15
Jeszcze nie wziął pieniędzy, a wy już mu przypisujecie wyłudzenie. Na razie możecie go o oskarżyć o fałszowanie dokumentów, w przeciwnym razie ruwnież można napisać, że prezydent M.O. jest złodziejem.
~lo-lo 19-11-2010 13:35
... rÓwnież....
~ 19-11-2010 14:29
Do Gość. Jak widać, czytanie tekstów ze zrozumieniem oraz ortografia są ci bardzo obce. Piszą tu o próbie wyłudzenia, a nie o samym wyłudzeniu.
Menes 19-11-2010 19:35
Tejo!!! Kobieta Ci dokopała? :))) Ja widziałem ten post ostatni i muszę przyznać, że swoim zachowaniem udowodniłeś pan, to co tam było napisane.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wakacje „pod lupą” policjantów

Cieplickie place

Zatrzymany za prędkość

Czyżby Andrzej Duda?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
610
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%