MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Prezydent podpisał, czas na realizację zadań!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 28 grudnia 2018, 14:50
Autor: tvdami
Prezydent Jeleniej Góry podpisał dwie umowy: jedna dotyczy remontu ulicy Nadbrzeżnej, druga wymiany okien w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
0
0%
Złości
4
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Gminne Dożynki w Wojanowie

Giełda pod Muzeum

Będzie bezpieczniej

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Bambo 28-12-2018 15:02
Brawo Panie Prezydencie... Jeszcze - to co mnie interesuje, a sądząc również po opiniach innych zawartych w rożnych komentarzach tutaj zając się sprawą parkingów/uruchomienia dodatkowych miejsc parkingowych (jak zwał tak zwał) szczególnie na Zabobrzu.
~ 28-12-2018 16:22
Do Bambo wystarczy dobry przegląd samochodu a pół samochodów parkujących na Zabobrzu zwolni miejsca parkingowe ,kupują złomy a nie stać na parking zrobili sobie szrot z Zabobrza i chcą więcej parkingów pytam się gdzie
~Bambo 28-12-2018 19:27
do: ~ (16:22)
Tu masz trochę racji. Dadaj do tego jeszcze "geniuszy" parkowania. Miejsc na parkingi na Zabobrzu jest dużo. Nie wszystkich stać na nowe auta, a szrot szrotowi nie równy. Co do szrotów - złomów - to od usunięcia ich są odpowiednie służby, tylko kto je dopuszcza do ruchu?.... Nikt nie chodzi na spacer w około bloku. Nikt nie chce likwidacji tzw. podwórek z piaskownicami. Miejsca na parkingi są. Rozejrzyj się to je sam zobaczysz. Czy musi być to parking pod blokiem? Może jeden lub dwa konkretne - poziomowe. To tylko moja sugestia. Pewnie takie będą płatne, bo różni się mogą koło samochodów kręcić. No i oczywiście z zakazem wjazdu szrotów, aby wszystko się nie spaliło.
~STACH 30-12-2018 19:01
A się prezydent napracował - złożył dwa podpisy. Należy jeszcze ten sukces ogłosić w telewizjach ogólnopolskiej niepublicznej jak i publicznej. Lepiej niech wytłumaczy się z tego co zawalił w poprzednich okresach np. remont teatru itd.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podsumowanie drogowego projektu  

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Jest szansa na miliony

Lista Lewicy do Sejmu

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
404
Tak
80%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%