MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Prezydenckie podsumowanie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 stycznia 2013, 13:06
Autor: karkonoszeplay
W Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne, zorganizowane przez Prezydenta Marcina Zawiłę.
OBEJRZYJ FILM ZAMIESZCZONY PONIŻEJ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Efektowne zakończenie Mud Party

Jednokierunkową na Śnieżkę  

Świetne półkolonie

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 15-01-2013 17:42
Piękne słowa pana Zielińskiego. Zwolnił ponad połowę załogi pod koniec 2012r. Pan Rygol zapowiedział dalsze zwolnienia. Na hali temperatura ok.3 stopni a w biurze można siedzieć w samych majtkach. Gdzie jest pan prezes dlaczego nic nie robi? Musimy chyba poprosić PIP o pomoc.Dlaczego nie mamy posiłków regeneracyjnych? Rozbudowa zakładu dobra ściema. Proszę szefa o wyjaśnienia za co było wyróżnienie i co my robole będziemy z tego mieli.
~jacykow 15-01-2013 18:37
no i czym ten Zawiła się chwali przecież wszystko zaczął Obrębalski ,a Zawiła nawet nie potrafił dokończyć tak jak te termy żenada że Zawiła sukcesy przypisuje sobie ,co z jelfą co z aniluxem co z ludźmi z carffura ,panie Zawiła ,a ten cały zakład drzewny Dobiegniew ,to jedna wielka ściema ,facet zatrudnia ludzi za najniższą krajową ,albo na staże z urzędu pracy ,oszust i kłamca nic więcej i to nie zakład dobiegniewo ludzi zatrudnia tylko jakaś firma z legnicy ,a miasto jelenia gora to jedno wielkie miasto emerytow ,Zawiła weź się pan do pracy a nie przemawiaj bez sensu>
~ 15-01-2013 20:38
Resume o prezydencie znajdujemy na forach Jelonki, i to przy kazdym z Nim zwiazanym temacie. Ten gosc jest juz skonczony jako prezydent. Czas ktory nadejdzie powinien byc rozliczeniem, nawet prywatnych dorobkow ekipy z ratusza i przydupasow.
~ 15-01-2013 21:15
Zakłady Drzewne Dobiegniew oddział Jel. Góra ale ściema. To nie oddział tylko ta sama firma. Przy zwolnieniach pani kadrowa tak powiedziała.Kolega w pierwszym poście ma racje,brygadzista łazi z rękoma w kieszeni przez 8 godzin a na końcu zmiany sapie że małe słupki i mała wydajność. Pan kier.Graliński też jest bez winy zwalnia ludzi którzy mają uprawnienia i doświadczenie a zostawia przydupasów którzy nic nie robią albo udają że robią jak widzą majstra albo kierownika.Niech PIP nam pomoże bo Związki zawodowe pan Zieliński wybił nam z głowy, mówiąc że jak ktoś się zapisze to go zwolni i kazał podpisać papier że zgadzamy się na to. Gdzie pan Zawiła ma oczy dając nagrodę firnie która kłamie i powiększa bezrobocie w naszym rejonie.ROZGORYCZONY PRACOWNIK!!!
~Gość 16-01-2013 23:40
Ja ludzi rozumie idą i tyrają u tych z dobiegniewa ,bo wyjścia nie mają ,dzieciakom jeść trzeba dać i rachunki tez płacić ,tylko pytam za co tym dziadom z donbiegniewa ta nagroda ,a może Zawila udziały tam ma ,bo ja nie rozumie jak za wyzysk ludzi nagroda sie nalezy p.Zawiła!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przejście dla pieszych prowadzące w...pole  

Bilety MZK też podrożeją?

Giną woreczki na psie odchody

Jelenia Góra na Głównym Szlaku Sudeckim

Bus był zepsuty?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
631
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%