MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Prestiżowe wyróżnienia dla organizatorów Biegu Piastów

Wiadomości: Szklarska Poręba
Niedziela, 13 marca 2011, 20:00
Aktualizacja: Czwartek, 17 marca 2011, 1:14
Autor: MDvR
Fot. Konrad Żurawski
Julian Gozdowski, organizator i komandor Biegu Piastów został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi na rzecz upowszechniania sportów masowych i popularyzowania narciarstwa biegowego w Polsce.

Aktu dekoracji, w imieniu prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, dokonał doradca prezydenta Roman Kuźniar. Za zasługi w popularyzowaniu narciarstwa biegowego w Polsce Srebrnym Krzyżem Zasługi został odznaczony Dariusz Serafin, major straży granicznej i wicekomandor Biegu.

Natomiast Brązowy Krzyż Zasługi przyznano wiceprezes Stowarzyszenia Bieg Piastów, Dorocie Mężyk-Anufrowicz. Przypomnijmy, że Julian Gozdowski na początku tego roku został również uhonorowany Statuetką Ducha Gór. Legendarny Komandor Biegu Piastów jest pierwszym laureatem tej prestiżowej nagrody Miasta Szklarska Poręba.

Więcej informacji na szklarskaporeba.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Powalczą z rywalami i własnymi słabościami

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wierny kibic 16-03-2011 10:06
szkoda ze tylko wielki prezes Julek w sobote przed biegiem na 50 km w muzycznym radiu namawiał zeby kibice nie przyjezdzali bo niema miejsc parkingowych i zawodnicy nie wystartuja ......... ja sie pytam to dlakogo ta impreza ?? smiech na sali
~Działacz 16-03-2011 12:56
Gratulacje dla Pana Juliana.A mam pytanie do P.Sokolińskiego i Wichniaka.Dlaczego tak skutecznie omijacie P.Juliana w sprawie org.P.Ś w biegach?.Czy nie jest tak że szef Wyciągu na Szrenicę nie obiecuje czegoś więcej Panom?.A czy Pan Wichniak(znawca sportów zimowych-miał przecież w Jakuszycach knajpę:))jeszcze za dużą kasę udaje że pracuje przy sporcie?.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trenowali na francuskiej ziemi

Trwają porządki w Mysłakowicach

Rzeźby dla Kowar

To będzie siatkarskie zakończenie wakacji

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
940
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%