MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pracowita noc jeleniogórskich strażaków

Wiadomości: Region
Środa, 14 grudnia 2016, 9:08
Aktualizacja: 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Archiwum
Dwukrotnie na prośbę pogotowia ratunkowego wyjeżdżali wczoraj (13.12) jeleniogórscy strażacy do przeprowadzenia pomiaru stężenia tlenku węgla. Pierwszy wyjazd miał miejsce o godz. 20.35 do Ściegien, gdzie w wyniku niesprawnego piecyka gazowego zatruciu uległa jedna osoba, która została przewieziona do szpitala. Kolejne zgłoszenie miało miejsce o godz. 23.23 na Wzgórze Grota – Roweckiego w Jeleniej Górze.

Także w tym przypadku strażacy po przeprowadzeniu pomiarów, potwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla. W tym przypadku zatruciu uległy dwie osoby, które zostały hospitalizowane. Powód zatrucia w tym przypadku był taki sam, czyli niesprawny „junkers”.

To nie jedyne interwencje, do których wyjeżdżali strażacy w nocy. O godzinie 1.59 oficer dyżurny KMPSP w Jeleniej Górze odebrał zgłoszenie o palącym się samochodzie osobowym na ulicy Ludowej. W akcji gaszenia samochodu uczestniczył jeden zastęp strażaków. Niestety dacia logan spłonęła całkowicie. Według posiadanych informacji samochód zapalił się podczas jazdy. Akcję gaśniczą prowadzono do godziny 2.40.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zygzakiem na rowerze

Za rozbój trafił na 3 miesiące do aresztu

PiS ujawnił listy kandydatów

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~lu 15-12-2016 8:17
trzy wyjazdy oooo bardzo pracowita noc straszne dlatego musza miec wczesniejsze emerytury zeby sie nie przepracowac
~tp 16-12-2016 16:13
do 8 ,17 to może zamiast krytykować - zaczniesz pracować w Straży i za "obijanie się" dostaniesz taką emeryturę - tylko czy się nadajesz ???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zderzenie forda i mitshubishi w Kaczorowie

Bawili się na festynie

KOD znowu pod sądem

Kandydaci PO

3 dni i zatrzymanych 30 praw jazdy!

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
106
Tak
70%
Nie
10%
Nie wiem
20%