MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Praca? Jestem na TAK! – spotkanie informacyjne

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 lutego 2017, 8:17
Aktualizacja: 10:36
Autor: KSON
Fot. KSON
Jeśli jesteś osobą niezatrudnioną i posiadasz orzeczony stopień niepełnosprawności, Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w projekcie, który może odmienić Twoje życie.

Udział w projekcie to szansa na nabycie umiejętności umożliwiających pracę m.in. w branży usług hotelarskich czy finansowo-ubezpieczeniowych, w tym m.in. rozliczeń kadrowo-płacowych na płaszczyźnie firma-PFRON.

Osoby biorące udział w projekcie będą mogły skorzystać m.in. z:
- płatnych staży zawodowych,
- wsparcia psychologa, prawnika oraz trenera pracy
- pomocy asystenta osoby niepełnosprawnej
- wyjazdowych warsztatów integrująco-motywujących.

Uczestnicy projektu, będą mieli też szansę na poznanie podstaw e-marketingu, opanowanie znajomości języka obcego (z ukierunkowaniem na branżę hotelarsko-turystyczną), nabycia umiejętności umożliwiających profesjonalną obsługę klienta.

- Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące wyżej wspomnianego projektu 18 lutego 2017 r. o godzinie 11:00 – zachęcają do udziałuorganizatorzy.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.kson.pl, w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku 10.00-16.00) pod numerem telefonu 75-75-242-54
oraz u koordynatora projektu pod adresem e-mail: koordynator@kson.pl

Projekt: „Praca? Jestem na TAK: aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami" współfinansowany jest ze środków PFRON w ramach 24 konkursu ofert.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Festiwal Kolorów w Kamiennej Górze

Szansa na remont "zameczku"

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Jel.. 17-02-2017 17:53
to wszystko pic na wodę,pracę i tak niepełnosprawni nie dostaną a już w szczególności w IMPELU tam dopiero jaja sobie robią z niepełnosprawnych
~do 17:53 23-02-2017 19:03
zmarnowane kolejne publiczne pieniądze, państwo zamiast dostosowywać szkoły i uczelnie dla osób z niepełnosprawnością tak by swobodnie mogły się kształcić i zachęcać by jak największa ich ilość kończyła normalne szkoły średnie i studia, a takie projekty za grube tysiące ten chyba za ponad 677.495,50zł tys. co dają? kto się nauczy języka obcego i to z ukierunkowaniem na branże turystyczno-hotelarską dodatkowo specjalistycznego w 1-2 miesiące? Polska to bogaty kraj brakuje na refundacje rehabilitacji z PFRON, marnowanie pieniędzy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Sytuacja w spółce Sanikom

Tramwaj już po renowacji

Remont hali sportowej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
467
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
13%