MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poznaliśmy terminarz IV ligi

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 7 lipca 2010, 15:32
Aktualizacja: 15:42
Autor: arec
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz spotkań IV ligi w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011.

Rozgrywki rozpoczną się 14 sierpnia. Karkonosze w pierwszej kolejce zagrają na wyjeździe z Prochowiczanką Prochowice. Pierwsze spotkanie przed własną publicznością jeleniogórzanie rozegrają 21 sierpnia, a rywalem będzie BKS Bobrzanie Bolesławiec.

Chrobry Nowogrodziec w pierwszej kolejce zagra na wyjeździe z Piastem Żmigród, by tydzień później gościć Strzeliniankę Strzelin.

Zespół z Bolesławca w pierwszej kolejce podejmie Kuźnię Jawor.

Poniżej podajemy terminarz rundy jesiennej w sezonie 2010/2011.

Kolejka: 1 w dniach 14-08-2010/15-08-2010
BIELAWIANKA Bielawa- MKS Szczawno Zdrój
CHROBRY II Głogów- PUMA Pietrzykowice
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie- KONFEKS Legnica
PIAST Zawidów- GKS Kobierzyce
PIAST Żmigród- CHROBRY Nowogrodziec
STRZELNIANKA Strzelin- MIEDŹ II Legnica
PROCHOWICZANKA Prochowice- KARKONOSZE Jelenia Góra
BKS BOBRZANIE Bolesławiec- KUŹNIA Jawor

Kolejka: 2 w dniach 21-08-2010/22-08-2010
MKS Szczawno Zdrój- KUŹNIA Jawor
KARKONOSZE Jelenia Góra- BKS BOBRZANIE Bolesławiec
MIEDŹ II Legnica- PROCHOWICZANKA Prochowice
CHROBRY Nowogrodziec - STRZELNIANKA Strzelin
GKS Kobierzyce - PIAST Żmigród
KONFEKS Legnica- PIAST Zawidów
PUMA Pietrzykowice- ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
BIELAWIANKA Bielawa- CHROBRY II Głogów

Kolejka: 3 w dniach 25-08-2010
CHROBRY II Głogów - MKS Szczawno Zdrój
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - BIELAWIANKA Bielawa
PIAST Zawidów- PUMA Pietrzykowice
PIAST Żmigród- KONFEKS Legnica
STRZELNIANKA Strzelin- GKS Kobierzyce
PROCHOWICZANKA Prochowice - CHROBRY Nowogrodziec
BKS BOBRZANIE Bolesławiec- MIEDŹ II Legnica
KUŹNIA Jawor- KARKONOSZE Jelenia Góra

Kolejka: 4 w dniach 28-08-2010/29-08-2010
MKS Szczawno Zdrój- KARKONOSZE Jelenia Góra
MIEDŹ II Legnica- KUŹNIA Jawor
CHROBRY Nowogrodziec - BKS BOBRZANIE Bolesławiec
GKS Kobierzyce - PROCHOWICZANKA Prochowice
KONFEKS Legnica- STRZELNIANKA Strzelin
PUMA Pietrzykowice- PIAST Żmigród
BIELAWIANKA Bielawa- PIAST Zawidów
CHROBRY II Głogów - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie

Kolejka: 5 w dniach 04-09-2010/05-09-2010
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - MKS Szczawno Zdrój
PIAST Zawidów - CHROBRY II Głogów
PIAST Żmigród - BIELAWIANKA Bielawa
STRZELNIANKA Strzelin - PUMA Pietrzykowice
PROCHOWICZANKA Prochowice - KONFEKS Legnica
BKS BOBRZANIE Bolesławiec - GKS Kobierzyce
KUŹNIA Jawor - CHROBRY Nowogrodziec
KARKONOSZE Jelenia Góra - MIEDŹ II Legnica

Kolejka: 6 w dniach 11-09-2010/12-09-2010
MKS Szczawno Zdrój - MIEDŹ II Legnica
CHROBRY Nowogrodziec - KARKONOSZE Jelenia Góra
GKS Kobierzyce - KUŹNIA Jawor
KONFEKS Legnica - BKS BOBRZANIE Bolesławiec
PUMA Pietrzykowice - PROCHOWICZANKA Prochowice
BIELAWIANKA Bielawa - STRZELNIANKA Strzelin
CHROBRY II Głogów - PIAST Żmigród
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - PIAST Zawidów

Kolejka: 7 w dniach 18-09-2010/19-09-2010
PIAST Zawidów - MKS Szczawno Zdrój
PIAST Żmigród - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
STRZELNIANKA Strzelin - CHROBRY II Głogów
PROCHOWICZANKA Prochowice - BIELAWIANKA Bielawa
BKS BOBRZANIE Bolesławiec - PUMA Pietrzykowice
KUŹNIA Jawor - KONFEKS Legnica
KARKONOSZE Jelenia Góra - GKS Kobierzyce
MIEDŹ II Legnica - CHROBRY Nowogrodziec

Kolejka: 8 w dniach 25-09-2010/26-09-2010
MKS Szczawno Zdrój - CHROBRY Nowogrodziec
GKS Kobierzyce - MIEDŹ II Legnica
KONFEKS Legnica - KARKONOSZE Jelenia Góra
PUMA Pietrzykowice - KUŹNIA Jawor
BIELAWIANKA Bielawa - BKS BOBRZANIE Bolesławiec
CHROBRY II Głogów - PROCHOWICZANKA Prochowice
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - STRZELNIANKA Strzelin
PIAST Zawidów - PIAST Żmigród

Kolejka: 9 w dniach 02-10-2010/03-10-2010
PIAST Żmigród - MKS Szczawno Zdrój
STRZELNIANKA Strzelin - PIAST Zawidów
PROCHOWICZANKA Prochowice - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
BKS BOBRZANIE Bolesławiec - CHROBRY II Głogów
KUŹNIA Jawor - BIELAWIANKA Bielawa
KARKONOSZE Jelenia Góra - PUMA Pietrzykowice
MIEDŹ II Legnica - KONFEKS Legnica
CHROBRY Nowogrodziec - GKS Kobierzyce

Kolejka: 10 w dniach 09-10-2010/10-10-2010
MKS Szczawno Zdrój - GKS Kobierzyce
KONFEKS Legnica - CHROBRY Nowogrodziec
PUMA Pietrzykowice - MIEDŹ II Legnica
BIELAWIANKA Bielawa - KARKONOSZE Jelenia Góra
CHROBRY II Głogów - KUŹNIA Jawor
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - BKS BOBRZANIE Bolesławiec
PIAST Zawidów - PROCHOWICZANKA Prochowice
PIAST Żmigród - STRZELNIANKA Strzelin

Kolejka: 11 w dniach 16-10-2010/17-10-2010
STRZELNIANKA Strzelin - MKS Szczawno Zdrój
PROCHOWICZANKA Prochowice - PIAST Żmigród
BKS BOBRZANIE Bolesławiec - PIAST Zawidów
KUŹNIA Jawor - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
KARKONOSZE Jelenia Góra - CHROBRY II Głogów
MIEDŹ II Legnica - BIELAWIANKA Bielawa
CHROBRY Nowogrodziec - PUMA Pietrzykowice
GKS Kobierzyce - KONFEKS Legnica

Kolejka: 12 w dniach 23-10-2010/24-10-2010
MKS Szczawno Zdrój - KONFEKS Legnica
PUMA Pietrzykowice - GKS Kobierzyce
BIELAWIANKA Bielawa - CHROBRY Nowogrodziec
CHROBRY II Głogów - MIEDŹ II Legnica
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - KARKONOSZE Jelenia Góra
PIAST Zawidów - KUŹNIA Jawor
PIAST Żmigród - BKS BOBRZANIE Bolesławiec
STRZELNIANKA Strzelin - PROCHOWICZANKA Prochowice

Kolejka: 13 w dniach 30-10-2010/31-10-2010
PROCHOWICZANKA Prochowice - MKS Szczawno Zdrój
BKS BOBRZANIE Bolesławiec - STRZELNIANKA Strzelin
KUŹNIA Jawor - PIAST Żmigród
KARKONOSZE Jelenia Góra - PIAST Zawidów
MIEDŹ II Legnica - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
CHROBRY Nowogrodziec - CHROBRY II Głogów
GKS Kobierzyce - BIELAWIANKA Bielawa
KONFEKS Legnica - PUMA Pietrzykowice

Kolejka: 14 w dniach 06-11-2010/07-11-2010
MKS Szczawno Zdrój - PUMA Pietrzykowice
BIELAWIANKA Bielawa- KONFEKS Legnica
CHROBRY II Głogów- GKS Kobierzyce
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie- CHROBRY Nowogrodziec
PIAST Zawidów - MIEDŹ II Legnica
PIAST Żmigród - KARKONOSZE Jelenia Góra
STRZELNIANKA Strzelin - KUŹNIA Jawor
PROCHOWICZANKA Prochowice - BKS BOBRZANIE Bolesławiec

Kolejka: 15 w dniach 13-11-2010/14-11-2010
BKS BOBRZANIE Bolesławiec- MKS Szczawno Zdrój
KUŹNIA Jawor- PROCHOWICZANKA Prochowice
KARKONOSZE Jelenia Góra- STRZELNIANKA Strzelin
MIEDŹ II Legnica- PIAST Żmigród
CHROBRY Nowogrodziec - PIAST Zawidów
GKS Kobierzyce - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
KONFEKS Legnica- CHROBRY II Głogów
PUMA Pietrzykowice- BIELAWIANKA Bielawa

Kolejka: 16 w dniach 20-11-2010/21-11-2010
MKS Szczawno Zdrój - BIELAWIANKA Bielawa
PUMA Pietrzykowice- CHROBRY II Głogów
KONFEKS Legnica- ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
GKS Kobierzyce - PIAST Zawidów
CHROBRY Nowogrodziec - PIAST Żmigród
MIEDŹ II Legnica- STRZELNIANKA Strzelin
KARKONOSZE Jelenia Góra- PROCHOWICZANKA Prochowice
KUŹNIA Jawor- BKS BOBRZANIE Bolesławiec

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bulwar Cieplicki otwarty!

Studium na początek

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Wyszarpali zwycięstwo

Bramkostrzelna Lechia

Komisja w terenie

Wreszcie dobra droga

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
310
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%