MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poznaj świat z Książnicą Karkonoską

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:54
Aktualizacja: 13:55
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Dzieci i młodzież spędzające ferie w mieście mogą co drugi dzień przyjść do Książnicy Karkonoskiej, aby wziąć udział w projekcie, dzięki któremu lepiej poznają rzeczywistość i obyczaje poszczególnych kontynentów.

W ramach dwugodzinnych zajęć, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki, najmłodsi oglądają prezentacje multimedialne, czytają wydawnictwa poświęcone określonej tematyce oraz rysują. Na pierwsze zajęcia dotyczące Afryki, przyszła zaledwie garstka dzieci.

– Mieliśmy więcej zgłoszeń, ale chętni rozchorowali się – tłumaczy Krystyna Spólnik, kierowniczka Biblioteki Dziecięco-Młodzieżowej, która organizuje wolny czas młodym jeleniogórzanom. Warto jednak do Książnicy Karkonoskiej przyjść. Projekt jest bardzo ciekawy i poszerza wiedzę dzieci w formie zabawy. Nie brakuje też różnych akcesoriów bliskich tematowi. Dziś najmłodsi mogli pograć na afrykańskim bębnie.

Finałem projektu będzie wielki finał połączony z quizem. Zaplanowano go na piątek, 31 stycznia, ostatni dzień zimowej laby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jubileusze małżeńskie

O rozpadających się górach

Patriotycznie przy ognisku

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~psik 19-01-2009 16:39
nie tylko chętni się rozchorowali :/
piipi 19-01-2009 17:05
.."Murzynek Bambo w Afryce mieszka..czarna ma skore to nasz kolezka.Uczy sie pilnie przez cale ranki.. ze swej murzynskiej pierwszej czytanki..". *Kochane Dzieci Jelonkowe..to juz znacie,ale do tego jeszcze pasuje poznac Ojczyzne ..Waszego Przyjaciela-Bambo !.
~OLA 24-01-2009 11:48
TO JA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Tu też świętowali

Radni KO przeciw kupcom?

Marcin Wyrostek patriotycznie

Kontakty w BWA

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
832
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%