MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

„Poznaj bliskiego sąsiada” z Młodzieżowym Domem Kultury

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 1 października 2014, 8:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 3:29
Autor: MDK
Fot. Archiwum
Podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze zaprezentowali się w Pasażu Tesco w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” zorganizowanej przez Agencję „Szafa” z Wrocławia. W sobotę (27.09) w godzinach popołudniowych zarówno klienci sklepów, jak i zaprzyjaźnieni fani zespołów z MDK podziwiali umiejętności wokalno – taneczne uczestników zajęć.

W programie widzowie mogli posłuchać znanych i lubianych piosenek w wykonaniu świetnie przygotowanych solistek „Studia Piosenki” Renaty Kryńskiej, obejrzeć pokaz elementów tańca i brazylijskiej sztuki walki - capoeira pod kierunkiem Dawida Kunysza, a także nowoczesne choreografie w wykonaniu zespołów tanecznych Grzegorza Gigiela.

W dalszej części programu wystąpił kierowany przez Sylwię Raban Zespół Muzyki Dawnej „Gaudium Ludentem” natomiast przeboje z repertuaru m.in. Maryli Rodowicz i Czerwonych Gitar profesjonalnie zaśpiewał (wspólnie z instruktorem Wiesławem Kowalewskim) zespół wokalny „Paka Buziaka”.

Oprócz prezentacji artystycznych organizatorzy przygotowali szereg konkursów sprawnościowych (m. in. przeciągania liny), a dla najmłodszych widzów - kącik plastyczny. Pod opieką nauczycielek Ewy Nyc i Anny Borsuk-Krasuckiej każde dziecko mogło sprawdzić swoje talenty plastyczne a p. Ewa dodatkowo w ramach nagrody wszystkim chętnym uczestnikom malowała buzie.

Program koncertu był elementem promocji oferty edukacyjnej MDK, której szczegóły można znaleźć na stronie internetowej placówki www.mdkjelonek.pl a dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 75 64 244 60 oraz u poszczególnych nauczycieli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~mieszk. 1-10-2014 17:25
Kolejna agencyjka z Wrocławia, która wymyśliła cwany sposób na zarobek na "prowincji". Uważajcie na tych kanciarzy! Pełno różnych firemek z Wrocławia naciąga teraz mieszkańców na różne "szkolenia" i "imprezy", to prawdziwa plaga!
~ggg 2-10-2014 8:32
JELONKO!!!!! Co to za tytuł?!!!! " ...w Młodzieżowym Domem Kultury"!!! Nie umiecie odmieniać? To do szkoły, jest wrzesień.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Popłynęli dla dzieci  

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
199
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%