MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pożegnanie Słońca w Budnikach

Wiadomości: Region
Piątek, 20 listopada 2015, 15:38
Aktualizacja: 15:43
Autor: PM
Fot. Organizator
Miłośnicy Budnik zapraszają na „Pożegnanie Słońca w Budnikach”. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 21 listopada. Zbiórka o godzinie 9:00 przy DW Krucze Skały (ul. Wilcza 1) w Karpaczu i DW Przedwiośnie (Kowary).

Później nastąpi wspólna wędrówka do Budnik, gdzie rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 11:00, w dawnym centrum Budnik (rozwidlenie na Tabaczanej Ścieżce, gdzie szlak żółty odchodzi w stronę Kowar). Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą kiełbasek na ognisko. Na spotkaniu w Budnikach będzie legendarny Wołogór. Na uczestników czekają niespodzianki.

Uwaga spotkanie nie ma charakteru imprezy zorganizowanej i jej uczestnicy idą na własną odpowiedzialność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jubileusze małżeńskie

WOŚP prowadzi nabór wolontariuszy  

Łoś w Karkonoszach

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Byczywąs 20-11-2015 19:35
Budników wam sie zachciewa. Cóż to za szczęśliwy zbieg okoliczności, że spotkaliśmy się właśnie tutaj, właśnie teraz! Marzenia, podróże, brak roboty, trzy stówy oszczędności. Coś się zaczyna tu kleić... Bierz te trzy stówy do łapy i zasuwaj do naszego jeleniogórsiego wydziału fabrycznego złożyć swoje CV. Nowa robota czeka otworem. Wytwarzmy produkty dla całego świata (nawet Chiny u nas zamawiają ze względu na niskie koszty). Z każdego produktu, który przejedzie na taśmie poczujesz zapach egzotycznej zagranicy. Jesteś w jednym miejscu, a czujesz się, jakbyś podróżował. Taśma pędzi, pędzi i ten zapach egzotyki...
~mgr 20-11-2015 20:06
Szkoda że nie żegnamy burmistrza, jego czas chyba się już kończy
~czyj kmieć ? 20-11-2015 20:53
Ale którego burmistrza ? Pół Budnik należy do Księstwa Karpackiego a drugie pół, za potokiem Malina, podlega jurysdykcji Księcia Kowar.
~ab+ 21-11-2015 7:12
"Księstwa Karpackiego" ??? Gdzie Rym gdzie Krym ? A dlaczego nie? Fajna wycieczka ,tylko info za późno.
~Real 21-11-2015 8:56
Raczej pożegnanie sezonu turystycznego. Zima w górach jak wiadomo to nie sezon - patrz zrujnowana infrastruktura. Czekamy na powitanie słońca i otwarcie sezonu turystycznego w górach. Wiadomą sprawa jest, że w górach jest tylko sezon letni. To takie proste i oczywiste... głąby!
~ 21-11-2015 9:53
Cieszymy się na sezon zimowy!!! Oby jak nawięcej śniegu napadało, w górach oczywiście :) Narty, sanki, rakiety śnieżne - super!!! To fajnie mieszkać w regionie, gdzie sezon turystyczny trwa cały rok!!! Pozostaje tylko czerapać garściami z tego dobrodziejstwa! Cieszy też, że miliony fanów pokochały Karkonosze i zostawiają tu swoje złotóweczki (Y)
~Real 21-11-2015 15:57
Oj niepoprawny optymista z Ciebie. Miliony fanów pokochały zimą Karkonosze, ale czeskie. Jadą tam gdzie jest normalna infrastruktura zimowa. Polacy wydają rocznie 5 miliardów złotych na wyjazdy narciarskie. Widocznie nasi politycy, urzędnicy, mieszkańcy nie są tym zainteresowani... Po naszej stronie jest tylko Szklarska. Karpacz na narty to ....... i kamieni kupa!
~1-2-3 21-11-2015 18:28
Karkonosze są jedne!!! I co z tego, ze narciarze szusują po czeskiej stronie??? U nas nie ma gdzie szusować, za to jest gdzie się najeść, zabawić i gdzie przenocować :) I tak ma być! A jak powstanie kompleks nrciarski w Kowarach to może Szklarska i Karpacz poczują, że pora wyjść z klimatów lat sześćdziesiątych :)
~Real 21-11-2015 21:01
"A jak powstanie kompleks narciarski w Kowarach to może Szklarska i Karpacz poczują, że pora wyjść z klimatów lat sześćdziesiątych :)" Nawet nie wiesz jak chciałbym żebyś miał rację. Niestety lub "stety" realista ze mnie :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

O rozpadających się górach

Zamknięty szlak przez Kocioł Łomniczki

Będzie kręcone!

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%