MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Pożegnanie „Jeżyków” w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 1 lipca 2014, 9:09
Aktualizacja: 12:02
Autor: AP
Fot. AP
Uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Jeżyki, które po wakacjach pójdą już do szkoły, odbyło się w Przedszkolu nr 11 im. Krasnala Hałabały w Sobieszowie. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny. Jak przystało na tradycję przedszkola, nie zabrakło poloneza, którym dzieci rozpoczęły uroczystość.

W występach nie brakowało pięknych wierszy i wzruszających piosenek. Przedszkolaki podziękowały wychowawcom grup oraz dyrekcji za opiekę i edukację, uśmiech i dobre słowo. Nie zapomniały również o słowach wdzięczności skierowanych w stronę całego personelu przedszkola. Do życzeń dołączyli się także obecni w trakcie uroczystości rodzice i dziadkowie.

Po części artystycznej, nastąpiła część oficjalna, którą poprowadziła dyrektor Monik Sołek z pomocą wychowawczyń: pań Iwonki, Ewy, Reni i Asi. Wręczyły one każdemu odchodzącemu do szkoły dziecku pamiątkowy dyplom i prezent. Pod koniec uroczystości pani dyrektor wszystkim dzieciom życzyła wielu sukcesów, samych radosnych chwil w szkole, udanych i bezpiecznych wakacji. Rodzicom zaś podziękowała za współpracę, a tym, którzy szczególnie aktywnie brali udział w życiu przedszkola, wręczyła dyplomy.

Na zakończenie w ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik. Dzień wcześniej natomiast młodsi koledzy z grupy Muchomorki, pożegnali starszych kolegów wierszem, tańcem, piosenką oraz bajecznym przedstawieniem. Prosili również, aby nie zapomnieli o czarodziejskich słowach : proszę, dziękuję, przepraszam.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Weekend z deską"

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Rodzice 1-07-2014 14:11
Super przedszkole, super atmosfera i wielkie serce wszystkich tam pracujących. Jeszcze raz dziękujemy :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Synoptycy: burze, deszcz i silny wiatr

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Policyjna akcja "Pieszy"

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
755
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%