MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Pożegnali szkolny rok w „Dwójce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 29 czerwca 2013, 9:20
Aktualizacja: 12:53
Autor: Waldemar Krasnodębski
Fot. Waldemar Krasnodębski
Uroczysty apel z występem tanecznym uczniów klas szóstych oraz rozdaniem nagród i wyróżnień zakończył wczoraj (28.06) rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze. W specjalny sposób pożegnano absolwentów i podziękowano rodzicom oraz przyjaciołom szkoły.

Nagrody przyznano za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia w zawodach sportowych i najlepsze wyniki w końcowym teście szóstoklasistów.

- Dziesięć miesięcy intensywnej pracy za nami – mówiła dyrektor Beata Kozyra. - Ten rok był dla mnie dużym wyzwaniem jako dla nowego dyrektora. Mamy ponad pięciuset uczniów i to, co cieszy, to fakt, że wielu z nich bardzo się wyróżnia dzięki swoim osiągnięciom i wynikom w nauce. Klasa 3A, której jestem wychowawczynią osiągnęła bardzo dobre wyniki, brała aktywny udział w projekcie prowadzonym przez Filharmonię Dolnośląską pod nazwą „Poranki Muzyczne”, przygotowywała oprawy teatralne, które były następnie przedstawiane na forum miasta – wymieniała dyrektor. – Jestem dumna ze wszystkich naszych absolwentów i klas, z ich wielu ważnych osiągnięć w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Trzymam za wszystkich kciuki – dodała Beata Kozyra.

Wszyscy uczniowie klas szóstych zostali obdarowani upominkami przez swoje młodsze koleżanki i kolegów z klas pierwszych.

- Jesteśmy zaskoczeni tymi nagrodami – mówili uczniowie z klasy 6B. – Cieszymy się, że zaczynamy wakacje, ale jest nam bardzo szkoda się ze sobą rozstawać - mówili absolwenci „Dwójki”, a ich wychowawca Cezary Hobgarski dodał: Jestem bardzo zadowolony ze swojej klasy, wszystkim swoim absolwentom życzę wszystkiego najlepszego w nowych szkołach. Będę za nimi tęsknił – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jest absolutorium, czy będzie referendum?

Spotkali się z Beatą Kempą

Drastyczne billboardy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~dzieciaki 1-07-2013 3:40
Wspaniała impreza! Dziękujemy!
~ 1-07-2013 7:14
36 zdjęć pełnych treści, robionych wysokiej klasy opiekaczem do tostów...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Absolutorium dla Zarządu Powiatu

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Basen otwarty od soboty (aktualizacja)

Nietrzeźwa wjechała do rowu

Plaża nad Bobrem otwarta

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1110
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%