MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pożegnali lato pod Chojnikiem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 12 września 2010, 8:27
Aktualizacja: 8:27
Autor: Gabi
Fot. Gabi
Wprawdzie do końca astronomicznego lata mamy jeszcze ponad tydzień, w Sobieszowie już wczoraj powiedziano „do widzenia” najcieplejszej porze roku. Dopisała kapryśna ostatnio aura, a atrakcji nie zabrakło.

Festyn Rodzinny „Pożegnanie lata” zorganizował Zespół Aktywności Społecznej przy pomocy Miejskiego Domu Kultury „Muflon”. Areną święta był zakątek przy ulic Dembowskiego.

Działało tam miasteczko ruchu drogowego przygotowane przez Straż Miejską, a policyjny Komisarz Lew tańczył razem z dziećmi i funkcjonariuszami. Pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego umożliwili dzieciom malowanie na sztalugach. Te punkty przyciągnęły sporo sobieszowian. Były to głównie rodziny z dziećmi, które pląsały w rytm muzyki lub szkicowały krajobraz.

Zespół Aktywności Społecznej przygotował loterię fantową, w której każdy los wygrywał. Można było także zjeść domowe wypieki przyrządzone przez działaczki ZAS-u. O plusach jazdy na rowerze opowiadał Bolesław Osipik, zapalony cyklista i rowerowy „ambasador” Jeleniej Góry.

Nie zabrakło także pokazu młodych talentów. Zagrali: Andrzej Kohyta na keyboardzie, Krzysztof Kowalski na akordeonie i Piotr Pawłowski. ZAS zorganizował także licytację dukata lokalnego. Zgromadzonych rozbawił kabaret Senior-i Ty. Na finał wystąpił Joel Bucher z recitalem piosenki francuskiej. Atrakcją festynu był pokaz tańca z ogniem. O godzinie 20 na do widzenia zagrał Lucjan Suchodolski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Na stadionie już jasno

Nie dla tego masztu

Narobił szkód w galerii, został ujęty

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Milka 12-09-2010 10:09
Dziękujemy Organizatorom i sponsorom, było super, prosimy o jeszcze!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Nowa sekretarz

Apel Pamięci w SP 15

Studium na początek

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
782
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%