MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Powrót z wakacji pod okiem policji

Wiadomości: Region
Piątek, 1 września 2017, 7:00
Aktualizacja: 7:01
Autor: 112
Fot. Archiwum
W trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg jeleniogórscy policjanci podczas nadchodzącego weekendu przeprowadzą wzmożone działania prewencyjno– kontrolne na terenie Kotliny Jeleniogórskiej.

Szczególną uwagę zwrócą na kierowców prowadzących pojazdy „na podwójnym gazie”, przekraczających prędkość oraz nie stosujących się do obowiązku zapinania pasów i przewożenia dzieci w specjalnych fotelikach. W działaniach uczestniczyć będą nieoznakowane radiowozy wyposażone w wideo-rejestratory. Na drogach policjanci będą przeprowadzać kontrole prędkości przy użyciu radarowych mierników prędkości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bulwar Cieplicki otwarty!

Palił się pustostan w Karpnikach

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 1-09-2017 7:06
Ale szał !!!
~Kryniu 1-09-2017 10:05
Zacznijcie łapać tych, którzy blokują lewe pasy, jadą całą szerokością jezdni, środkiem, nie potrafią poruszać się przy prawej krawędzi jezdni/ pasa, nie maja pojęcia o istnieniu niewyznaczonych pasów ruchu, blokując tym samym cały pas o szerokości pozwalającej na poruszanie się dwóch pojazdów obok siebie (np. ul. Wincentego Pola, Zgorzelecka, Wojska Polskiego). Zacznijcie karać tych, którzy poza terenem zabudowanym, przy ograniczeniu do 90 km/h jadą 60 km/h przez 25 kilometrów, blokując ru. Tych, którzy zatrzymują się w obrębie skrzyżowań, którzy nie włączają kierunkowskazów, lub włączają je po fakcie. Tych, którzy włażą pod koła nadjeżdżających pojazdów, którzy rowerami jeżdżą po chodnikach oraz lawirują między chodnika mi a jezdnią. Tych, którzy przyspieszają, kiedy są wyprzedzani.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dachowanie w Kowarach

Studium na początek

Wreszcie dobra droga

Byłeś świadkiem tego wypadku – zadzwoń

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
298
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%