MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Powrót z wakacji pod okiem policji

Wiadomości: Region
Piątek, 1 września 2017, 7:00
Aktualizacja: 7:01
Autor: 112
Fot. Archiwum
W trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg jeleniogórscy policjanci podczas nadchodzącego weekendu przeprowadzą wzmożone działania prewencyjno– kontrolne na terenie Kotliny Jeleniogórskiej.

Szczególną uwagę zwrócą na kierowców prowadzących pojazdy „na podwójnym gazie”, przekraczających prędkość oraz nie stosujących się do obowiązku zapinania pasów i przewożenia dzieci w specjalnych fotelikach. W działaniach uczestniczyć będą nieoznakowane radiowozy wyposażone w wideo-rejestratory. Na drogach policjanci będą przeprowadzać kontrole prędkości przy użyciu radarowych mierników prędkości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wykorzystał okazję i ukradł elektronarzędzia

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

"Trzeźwy poranek" na kamiennogórskich drogach

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 1-09-2017 7:06
Ale szał !!!
~Kryniu 1-09-2017 10:05
Zacznijcie łapać tych, którzy blokują lewe pasy, jadą całą szerokością jezdni, środkiem, nie potrafią poruszać się przy prawej krawędzi jezdni/ pasa, nie maja pojęcia o istnieniu niewyznaczonych pasów ruchu, blokując tym samym cały pas o szerokości pozwalającej na poruszanie się dwóch pojazdów obok siebie (np. ul. Wincentego Pola, Zgorzelecka, Wojska Polskiego). Zacznijcie karać tych, którzy poza terenem zabudowanym, przy ograniczeniu do 90 km/h jadą 60 km/h przez 25 kilometrów, blokując ru. Tych, którzy zatrzymują się w obrębie skrzyżowań, którzy nie włączają kierunkowskazów, lub włączają je po fakcie. Tych, którzy włażą pod koła nadjeżdżających pojazdów, którzy rowerami jeżdżą po chodnikach oraz lawirują między chodnika mi a jezdnią. Tych, którzy przyspieszają, kiedy są wyprzedzani.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Auto wypadło z drogi

Tragiczny finał bójki

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Czas na remont ulicy Ogińskiego!

Dachowanie po alkoholu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
957
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%