MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Powraca „Szwajcarkowe Granie”

Wiadomości: Janowice Wielkie
Sobota, 13 października 2018, 6:21
Aktualizacja: Niedziela, 14 października 2018, 7:12
Autor: WAC
Fot. użyczone/organizator
Już dziś (13.10) o godzinie 19.00 rozpocznie się pierwszy po wakacyjnej przerwie koncert w ramach cyklu „Szwajcarkowe Granie”.

Na inaugurację czwartego już sezonu koncertów "Szwajcarkowe Granie" w Schronisku Szwajcarka wystąpi zespół "Bądź Ciszą".

- Bądź Ciszą” powstało w 2012 roku, w wyniku potrzeby wyśpiewania radości życia, nadziei i pozytywnych wartości, które każdy człowiek ma zapisane przychodząc na świat, a które najczęściej się zacierają w procesie przystosowania do trudnych warunków współczesności – tak mówią o sobie członkowie grupy. - Takie treści zawiera w swojej poetyckiej twórczości nasza przyjaciółka Małgosia Kowzan, która stawia pytania i proponuje alternatywne podejście do życia wobec panującej we współczesnej sztuce dekadencji lub powierzchowności. Jej obraz człowieka jako istoty z natury doskonałej, kształtującej w pełni nie tylko siebie, ale i otaczającą rzeczywistość jest nam od dawna bardzo bliski. Dlatego uzupełniamy jej przekaz naszą muzyką, dopowiadając nutami to czego nie daje się ująć tylko w słowach. Najlepiej czujemy się grając kameralnie u przyjaciół przy kominku, w ogrodzie przy ognisku, w górskich chatkach i klimatycznych kawiarenkach

Po zakończeniu koncertu jego organizatorzy ze Stowarzyszenia „Góry Szalonych Możliwości” zapraszają na wspólne śpiewanki do rana.

Twoja reakcja na artykuł?

8
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Finał na lawecie

Trwa budowa punktu widokowego

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Stach 13-10-2018 18:50
Szkoda że nie informujecie o takim wydarzeniu np z tygodniowym wyprzedzeniem. Można wówczas zorganizować sobie odpowiednio czas. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nagrody wręczone

Letnie Koncerty Organowe w Krzeszowie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

"Dusze słowiańskie. Teraz" – piękna baśń taneczna

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2128
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%