MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Powitali jesień w plenerze

Wiadomości: Piechowice
Wtorek, 1 października 2019, 10:22
Aktualizacja: Środa, 2 października 2019, 15:52
Autor: WAC
Fot. POK Piechowice
W minioną sobotę (28.09) mieszkańcy Piechowic już po raz dziesiąty bawili się na imprezie plenerowej „Dzień Jesieni”, która odbyła się przy Pałacu Pakoszów.

Piechowicki Ośrodek Kultury, który był organizatorem imprezy przygotował dużo atrakcji dla ciała jak i dla ducha. W tym roku jesień powitano przy dźwiękach nastrojowej muzyki w wykonaniu zespołu A.M.A. Trio, który umilał czas wszystkim uczestnikom, dodatkowo wciągając zarówno młodszych jak i tych starszych w muzyczne zabawy z nagrodami. Tradycyjnie już rozegrano otwarty turniej w boule zorganizowany przez Klub Abstynenta Eden. Podczas turnieju swoje umiejętności zaprezentowało liczne grono uczestników rywalizujących ze sobą w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież do lat 16 oraz OPEN czyli młodzież powyżej 16 lat i dorośli. Zwycięzcy turnieju w boule (Karolina Łaskarzewska i Henryk Janowski) otrzymali nagrody ufundowane przez właścicieli Pałacu Pakoszów - Państwa Hartmann oraz przez Piechowicki Ośrodek Kultury.

Każdy mógł też spróbować swoich się w rozgrywce w mega-planszówce. W tej terenowej grze planszowej, gracze stawali się pionkami i rzucając kostką przemierzali pola z zadaniami, prześcigając się w dotarciu do mety, na której dla wszystkich czekał upominek ufundowany przez Urząd Miasta Piechowice. Ponadto każdy z obecnych mógł wykonać i zabrać ze sobą eko-obrazek z unikatowym jesiennym liściem, a także wziąć udział w konkursie „Dobry Smak”, odgadując z zawiązanymi oczami smaki jesiennych przetworów. Propozycjami dla najmłodszych było miasteczko ruchu drogowego oraz dmuchaniec.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Porządki przy cmentarzu

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Kiedy zniknie ten wykop?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~czarna czapeczka 1-10-2019 12:48
Powiatali?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podpisali umowę na nowe pociągi

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Bez znaków akcyzy

Drogi do remontu

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
379
Tak
42%
Nie
48%
Nie wiem
10%