MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Powiat Jeleniogórski na Targach Infotour

Wiadomości: Powiat
Niedziela, 17 marca 2019, 18:11
Aktualizacja: Środa, 20 marca 2019, 6:44
Autor: Powiat Jeleniogórski
Fot. Powiat Jeleniogórski
W dniach 8–9 marca 2019 r. Powiat Jeleniogórski uczestniczył w XX Targach Ruchu Turystycznego Infotour w Centrum kongresowym ALDIS w Hradec Kralove (Czechy).

W targach wzięło udział niemal 120 wystawców m.in.: z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Szwajcarii czy Armenii, którzy zaprezentowali swoje regiony, produkty regionalne i atrakcje turystyczne. Tematem przewodnim towarzyszącym targom była turystyka rowerowa. Wystawcy przedstawili wyjątkowe konstrukcje rowerów i promowali szlaki rowerowe po czeskich krainach a Powiat Jeleniogórski miał szanse zaproponować trasy rowerowe po polskiej stronie Karkonoszy. Inspiracje do podróżowania odwiedzający mogli czerpać z prezentacji wystawców na scenie głównej.

Odwiedzający stoisko promocyjne Karkonoszy najczęściej poszukiwali map regionu, szczególnie tych ze szlakami pieszymi i rowerowymi. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyły się także mapy tras narciarskich (zjazdowych i biegowych). Często pojawiały się również pytania o atrakcje turystyczne i bazę noclegową regionu Karkonoszy. Na stoisku promocyjnym znalazły się takie materiały jak: Przewodnik Turystyczny o Karkonoszach, Informator Turystyczny, Gazetka Karkonosze, mapy tras rowerowych, pieszych oraz narciarskich, ulotki i informatory z gmin powiatu oraz materiały dostarczone przez Karkonoski Park Narodowy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
63%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Wsparcie strajkujących

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Protest oświaty

Ironman u osadzonych

Tłumy za krzyżem

Wielkanocne dary od młodzieży z "Lema"

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Kotlina przymknięta!

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
307
Tak
68%
Nie
29%
Nie wiem
3%