im. Marii, Mariki

Powiało nudą przy Złotniczej

Niedziela, 24 lipca 2016, 18:13
Aktualizacja: 18:15
Sobotnie (23.07) spotkanie towarzyskie pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a Lotnikiem Jeżów Sudecki nie było porywającym widowiskiem. Przewagę optyczną mieli gospodarze, ale sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Podopieczni Marka Siatraka dobrze rozpoczęli mecz, już w 9. minucie po akcji młodzieżowców gospodarze prowadzili 1:0 – Wersocki idealnie dograł ze skrzydła do wbiegającego Statkowskiego, który mocnym strzałem pokonał Maćkowskiego. W kolejnych minutach tempo gry spadło, trenerzy obu zespołów mieli okazję do przećwiczenia różnych wariantów. W drugiej połowie w polu pojawił się Maciej Maćkowski (Lotnik), który w przeszłości notował już występy w formacji obronnej. Wynik w 85. minucie ustalił Oskar Śniegula wykorzystując zagranie Palimąki.

Karkonosze Jelenia Góra – Lotnik Jeżów Sudecki 2:0 (1:0)