MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Powalczyli z obcokrajowcami i czołówką polskich zawodników

Wiadomości: Sochocin / Płońsk
Wtorek, 30 października 2012, 16:28
Aktualizacja: 16:31
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W dniach 26–28 października odbyły się w Sochocinie / Płońsku międzynarodowe zawody badmintona Mazovia Junior Cup. W turnieju udział wzięli zawodnicy z Litwy, Białorusi, Ukrainy oraz cała czołówka polskich zawodników.

W zawodach nie zabrakło również reprezentantów jeleniogórskiego KS Chojnik w składzie: Oliwia Socha, Sandra Smok, Paulina Kaczorowska, Klaudia Socha, Łukasz Cimosz, Piotr Gajda, Dominik Gerlach, Kamil Słupek, Jędrzej Nowak, Arkadiusz Słupak, Wojciech Cerazy oraz Michał Szymczak.

- Był to bardzo udany turniej dla naszych zawodników. Mocna międzynarodowa obsada oraz czołówka polskich zawodników w tym kadrowiczów poszczególnych kategorii wiekowych nie przeszkodziła w uzyskaniu bardzo dobrych wyników przez naszych podopiecznych. Cieszmy się, że to kolejny duży turniej, gdzie pokazujemy się z bardzo dobrej strony i potrafimy walczyć o najwyższe laury – powiedzieli Adam Słomka i Adam Cimosz, trenerzy jeleniogórskich badmintonistów.

Wyniki
Kategoria młodzik młodszy:
Gra pojedyncza chłopców

1. Patryk KOBELUCH – LKS Technik Głubczyce
2. Maciej MATUSZ – LKS Technik Głubczyce
3. Kordian Kobylnik – LKS Technik Głubczyce
5. Łukasz CIMOSZ – KS CHOJNIK Jelenia Góra

Gra podwójna chłopców
1. Patryk KOBELUCH / Maciej MATUSZ – LKS Technik Głubczyce
2. Maciej SIEMIGINOWSKI / Kordian Kobylnik – LKS Technik Głubczyce
3. Michał MATYSIAK - KS Hubertus Zalesie Górne / Miłosz MIERNIK - MKS Orlicz Suchedniów
5. Łukasz CIMOSZ – KS CHOJNIK Jelenia Góra / Szymon CYBULSKI –MKB Lednik Miastko

Kategoria młodzik
Gra podwójna dziewcząt

1. Wiktoria ADAMEK - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn. / Izabela PAJEK - MKS Orlicz Suchedniów
2. Aleksandra GOSZCZYŃSKA / Urszula KARWOWSKA - UKSB Milenium Warszawa
3. Oliwia SOCHA– KS CHOJNIK Jelenia Góra / Aneta NIKLAS ULKS U-2 Lotka Bytów

Kategoria junior młodszy
Gra mieszana

1. Krzysztof JAKOWCZUK / Magda KONIECZNA - UKS Hubal Białystok
2. Paweł TOMASZEWSKI / Magda ŁUKASIAK - MKS Orlicz Suchedniów
3. Marcin NOWAK – UKS SMECZ Bogatynia / Klaudia SOCHA– KS CHOJNIK Jelenia Góra

Kategoria junior
Gra pojedyncza mężczyzn

1. Piotr WASILUK - LUKS Badminton Choroszcz
2. Daniel GUJSKI - UKS Kiko Zamość
3. Michał SZYMCZAK - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna mężczyzn
1. Kamil JĘDRYS / Jakub KRÓLAK - AZSWAT Warszawa
2. Patryk PŁAZA - UKS Smecz Bogatynia / Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Wojciech CERAZY / Michał SZYMCZAK - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna kobiet
1. Anna BELICKA - MKS Orlicz Suchedniów / Adrianna TATAJ - UKSB Milenium Warszawa
2. Emilia DOLNA / Magdalena WITEK - SKB Piast Słupsk
3. Diana GŁOWACKA - LUKS Księżyno / Paulina KACZOROWSKA - KS Chojnik Jelenia Góra

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszyły zapisy na VIII Półmaraton Jeleniogórski

Zadecydował bilans setów...

Chcą powtórki wyborów!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Mamy brąz!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Barbórkowa feta

Z Mikołajem na pediatrii

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
616
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%