Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 12967

Dąbrowica: Powalczyli, ale ciągle bez punktów...

Poniedziałek, 21 września 2020, 22:25
W niedzielę (20.09) drużyna Bobrów Wojanów, podobnie jak dwa tygodnie wcześniej w starciu z Bielanami Biedrzychowice - powalczyła o korzystny rezultat. Kolejny raz braki w obronie sprawiły, że to rywale cieszyli się z kompletu punktów.

Kibice Bobrów Wojanów nadal czekają na pierwsze punkty swojej drużyny. Ekipa występująca na co dzień na boisku w Dąbrowicy z drużyny nadziejami przystępowała do pojedynku z Hotturem, ale już w pierwszej minucie straciła gola. Do przerwy gospodarze przegrywali dwoma bramkami, ale nie poddawali się i wkrótce po wznowieniu gry zdobyli bramkę kontaktową. Mimo licznych okazji miejscowych, to goście zaliczyli kolejne trafienie i dopiero w końcówce drużyna z gminy Mysłakowice doprowadziła do stanu 2:3. Na więcej zabrakło czasu i Bobry przegrały po raz piąty w tym sezonie.

Bobry Wojanów - Hottur Borowice 2:3 (0:2)

Gole: 0:1 Urbaniak 1', 0:2 Słupek 18', 1:2 Jankowski 47', 1:3 Zdrodowski 78', 2:3 Jałgiejczuk 89'.

Bobry: Sobieszczuk (46' Wawrzyniak) - T. Jankowski, Futryk, Bałdyga (30' Klin), Rapacz, Florczyk, Jałgiejczuk, P. Jankowski, Jęderko, Orłowski.
Hottur: Gawor - Wastian (35' Vandikkelen), Wawrzyniak, Gruszecki, Kandyba (80' Kowalski), Urbaniak, Słupek, Bucholc, Hibner, Rosik, Zdrodowski.
Widzów: 50.

W następnej kolejce (27.09, 15:00) Bobry zagrają w Uboczu ze Zrywem. Z kolei Hottur podejmie Rudawy Janowice Wielkie (27.09, 15:00).