MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Powalczmy o koncert w Karpaczu!

Wiadomości: Region
Niedziela, 14 lipca 2013, 9:31
Aktualizacja: 9:34
Autor: Manu
Fot. Orgtanizator
Zdjęcia Eweliny Janisławskiej znalazły się w finale konkursu „Europa to my”. Jeśli wygrają, do Karpacza przyjadą: Pectus, De Mono, Mezo i Blue Cafe. Wszystko zależy od zaangażowania internautów. Głosy oddawać można do 21 lipca na stronie europatomy.pl. Warto zaangażować się w głosowanie.

Karpacz jako jedyny z województwa dolnośląskiego dostał się do ścisłego finału. - Opisane tereny w naturalny sposób tworzą nową wartość w ofercie aktywnego spędzania czasu wolnego. Elementem łączącym oba punkty oraz potęgującym ich rolę jest fakt, iż równolegle do przeprowadzonych prac budowlanych w ramach projektu utworzona została gra przyrodnicza „Zagraj w Zielone Karkonosze” zachęcająca do odkrywania atrakcji przyrodniczych na terenie miasta - wyznaje Ewelina Janisławska, która do konkursu zgłosiła projekt „Zielone Karkonosze”, finansowany ze środków unijnych. - Na konkurs wpłynęło blisko 500 zgłoszeń i było to dla mnie duże zaskoczenie, że Karpacz i moje zgłoszenie znalazło się w finałowej dziesiątce.

Na fotografiach trzeba było pokazać miejsca, które zmieniły się dzięki unijnym inwestycjom. Ewelina Janisławska zaprezentowała: park miejski na rogu ulic Mickiewicza i Konstytucji 3. Maja oraz teren przyległy do formacji skalnych p.n. Krucze Skały. - Park stał się atrakcyjnym miejscem spędzania czasu wolnego zarówno dla turystów jak i mieszkańców. W wyniku prac budowlanych powstały alejki spacerowe, uporządkowana została przestrzeń, pojawiły się nowe nasadzenia. Najistotniejszym elementem nowej infrastruktury jest jednak muszla koncertowa umożliwiająca organizację imprez plenerowych oraz ścianki wspinaczkowe dla małych dzieci. Przy wejściu do parku pomiędzy starymi, drzewami znajduje się kamienna, podświetlana fontanna - opowiada.

O tym, kto wygra, zdecydują internauci głosujący na stronie www.europatomy.pl. A jest o co walczyć. W mieście, które zwycięży, zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich oraz koncert z udziałem takich gwiazd, jak: Pectus, De Mono, Mezo czy Blue Cafe. Podczas koncertu każdy finalista otrzyma aparat cyfrowy. Ponadto osoba zgłaszająca swój udział w konkursie wyjedzie w podróż marzeń o wartości 20 tysięcy złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczne place zabaw

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Przebudowa drogi nr 2273D

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~McS 14-07-2013 12:42
Będziemy na Panią głosować, Pani Ewelino, może się uda.
~ 14-07-2013 21:28
Ja glosuje przeciw zeby zrownowazyc przedmowce.
~+/- 15-07-2013 0:02
Ja zagłosujena tak i na nie żeby zrównoważyc was obu
~Do przedmówc 15-07-2013 0:30
To ja w ogóle nie zagłosuję.
~xxx 15-07-2013 8:28
serio... Mezo był w Mysłakowicach, ale miastowi stwierdzili, że to "wiocha", więc czym teraz się jarać?
~Keny 15-07-2013 9:44
Zagłosuje na nie dla dobra Karpacza
~taka prawda 15-07-2013 21:50
nie zagłosuję bo nie lubię krzyczatych gwiazdek, z wyjątkiem de mono, ale to za mało

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przystań w śmieciach

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
236
Tak
45%
Nie
42%
Nie wiem
13%