MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Powalczą w potyczkach informatycznych

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 17 lutego 2010, 9:20
Aktualizacja: 9:20
Autor: Angela
Fot. Organizator
Do dwunastego marca uczniowie szkół średnich dawnego województwa jeleniogórskiego i terenu spoza niego mogą zgłaszać się do udziału w II Edycji Regionalnego Konkursu Informatycznego, który organizuje Wydział Techniczny Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze. Na zwycięzców czekają cenne nagrody: komputer i monitor, laptop i gry komputerowe.

Zgłoszenia z podaniem nazwy szkoły oraz liczby uczestników można kierować na adres konkursWT@kk.jgora.pl. Do udziału mogą się zgłosić również uczniowie indywidualni.

W I etapie weźmie udział sześćdziesiąt osób, które zgłoszą się jako pierwsze. Do II etapu zejdzie „piętnastka” z najlepszymi wynikami z etapu pierwszego. Konkurs zostanie rozegrany przy minimalnej liczbie czterdziestu chętnych. Potyczki w I etapie zostaną rozegrane 17 marca br. O godzinie 10.00 uczniowie będą mieli około godziny na rozwiązanie zadań zamkniętych i półtora godziny na zadania otwarte.
15 kwietnia natomiast zmierzą się w zadaniach z użytkowania komputera, a po przerwie z programowania. Wyniki zostaną ogłoszone około godziny 15.30.

Zwycięzcy pierwszego miejsca zostanie wręczona nagroda ufundowana przez CPU ZETO Jelenia Góra: komputer stacjonarny, monitor Samsung 22'' z opcją Pivot. Za II miejsce przewidziany jest Netbook ufundowany przez Simet SA, FM Ligęza, Petra Consulting, Connect. Zdobywca trzeciego miejsca odbierze PlayStation 3 oraz grę oraz inne interesujące nagrody niespodzianki, których fundatorem jest CodeTwo® Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wsparcie dla podopiecznych ośrodków wychowawczych

Remont w Elektroniku

Głos wicekuratora ws. szkoły w Sosnówce

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~księżniczka 25-02-2010 9:13
Damy rade! Elektornik rox! ;]

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Czy wiesz jakie możliwości ma Twój smartfon? – warsztaty

Kto zawiezie do szkół?

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
694
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%