MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Powalczą o kolejne punkty rankingowe

Wiadomości: Duszniki-Zdrój
Środa, 15 lutego 2017, 14:20
Aktualizacja: 14:22
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Jamrozowej Polany w Dusznikach–Zdroju zostaną rozegrane siódme i ósme zawody Pucharu Grupy AZOTY 2017 w biegach narciarskich. W pierwszym dniu rywalizacji (18.02, początek o 10:00) po raz drugi w tym sezonie młodzi biegacze i biegaczki będą rywalizować w biegach ze startu wspólnego, tym razem techniką klasyczną. 10 km przebiegną juniorzy A i juniorzy B, juniorki A, B i C oraz juniorzy C – 5 km. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki D.

Dzień później (19.02., start o 9:30) odbędą biegi interwałowe techniką dowolną. 10 km przebiegną juniorzy A i juniorzy B. Juniorzy C i D pobiegną na 3 km. Na dystansie 5 km zmierzą się ze sobą juniorki A i B juniorki C i D będą walczyć na trasie o długości 3 km.

Po zawodach na Kubalonce w kategorii junior A prowadzą Emilia Nawara z UKS Regle Kościelisko i Maciej Popieluch z Jedności Nowy Sącz , najlepsi w kategorii junior B są Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i Dawid Damian z Jedności Nowy Sącz, w kategorii junior C pierwsze miejsce zajmują Ewa Gazur z NKS Trójwieś Beskidzka i Bartosz Cielniak z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a w kategorii junior D Hanna Popko z UKS Hubal Białystok i Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Już dzisiaj teatr wyjdzie do ludzi!

Radni KO za podwyżkami

Bilety MZK też podrożeją?

Chojnik Maraton dla twardzieli

Wędrówka na Grodną

PiS apeluje do mieszkańców

Dużo drożej za śmieci

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
477
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%