MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Powalczą o kolejne punkty rankingowe

Wiadomości: Duszniki-Zdrój
Środa, 15 lutego 2017, 14:20
Aktualizacja: 14:22
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Jamrozowej Polany w Dusznikach–Zdroju zostaną rozegrane siódme i ósme zawody Pucharu Grupy AZOTY 2017 w biegach narciarskich. W pierwszym dniu rywalizacji (18.02, początek o 10:00) po raz drugi w tym sezonie młodzi biegacze i biegaczki będą rywalizować w biegach ze startu wspólnego, tym razem techniką klasyczną. 10 km przebiegną juniorzy A i juniorzy B, juniorki A, B i C oraz juniorzy C – 5 km. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki D.

Dzień później (19.02., start o 9:30) odbędą biegi interwałowe techniką dowolną. 10 km przebiegną juniorzy A i juniorzy B. Juniorzy C i D pobiegną na 3 km. Na dystansie 5 km zmierzą się ze sobą juniorki A i B juniorki C i D będą walczyć na trasie o długości 3 km.

Po zawodach na Kubalonce w kategorii junior A prowadzą Emilia Nawara z UKS Regle Kościelisko i Maciej Popieluch z Jedności Nowy Sącz , najlepsi w kategorii junior B są Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i Dawid Damian z Jedności Nowy Sącz, w kategorii junior C pierwsze miejsce zajmują Ewa Gazur z NKS Trójwieś Beskidzka i Bartosz Cielniak z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a w kategorii junior D Hanna Popko z UKS Hubal Białystok i Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Milanos mistrzem powiatu

Złoty Krokus dla...

Integracyjna rywalizacja

Victoria, Julia, Jagoda i Wiktoria w finałach MP!

Seniorzy świętowali

Spór o edukację seksualną

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
312
Tak
56%
Nie
37%
Nie wiem
8%