MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Powalczą na trasach Siwej Doliny

Wiadomości: Polska
Środa, 18 stycznia 2017, 15:44
Aktualizacja: 15:45
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim odbędą się trzecie i czwarte zawody Pucharu Grupy Azoty 2017 w biegach narciarskich. W pierwszym dniu rywalizacji (21.01, początek o 9:30) po raz pierwszy w tym sezonie zostaną rozegrane sprinty.

Zawodnicy i zawodniczki pobiegną techniką dowolną. Dzień później (22.01., start o 9:30) zaplanowano rywalizację stylem klasycznym. 10 km przebiegną juniorzy A, juniorzy B i juniorki A i B – 5 km,. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki C i D.

Po inauguracyjnych zawodach cyklu w Zakopanem w kategorii junior A prowadzą Justyna Pradziad z UKS Regle Kościelisko i Maciej Popieluch z Jedności Nowy Sącz, najlepsi w kategorii junior B są Izabela Marcisz z ST Prządki Ski i Marek Welusz z SSR LZS Sokół Szczyrk, w kategorii junior C pierwsze miejsce zajmują Karolina Kohut z NKS Trójwieś Beskidzka i Bartosz Cielniak w MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a w kategorii junior D Hanna Popko z UKS Hubal Białystok i Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koło ratunkowe dla Flory?

Klasyki w Kowarach

Uciążliwe pogorzelisko

Popis jeleniogórzan w Suchedniowie

Pobiegli do Kotła Łomniczki

30. ro(c)k bez kurtyny

Srebro Julka w stolicy Czech!

Powalczą na trasie Kryterium Ulicznego

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
688
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%